Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Zmywalne tatuaże

Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu wkładamy platformy, odkryty brzuch i przyklejane tatuaże. Ale tym razem w wersji wyszukanej – zamiast kolorowych obrazów, złote oraz srebrne wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny hit na lato, szczególnie plaże a także festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak oryginalna biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obraz na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, oczekujemy moment i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się w przybliżeniu 4-6 dni. W jednym opakowaniu jest kilka rozmaitych wzorów. Koszta bez względu od firmy to około 30 złotych.


tatuaż
Jak nosić? Metaliczne tatuaże to doskonały dodatek do letniej stylizacji w stylu boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux będzie genialnym pomysłem. Srebrny oraz złoty bajecznie wygląda na opalonej skórze. Możesz je używać jako bransoletki oraz wisiorki. Świetnie wyglądają na plecach przy sukniach jak też bluzkach z "rozciętymi" plecami.

Kto by pomyślał, iż tatuaże zmywalne powrócą do łask. Tradycyjne kolorowe i czarne tatuaże zostały wyparte metalicznymi. Metaliczne tatuaże kojarzą się ze stylem boho oraz hippisowską wolnością. BOHO Flash Tattoo najlepiej prezentują się na opalonej skórze oraz bajecznie mienią się w słońcu. Fajne jest to, że otrzymujemy je w pakiecie, i to od nas zależy jak je wykorzystamy. Możemy je ucinać, zrobić z nich klipsy, pierścionki, wisiorki czy
tatuaż
bransoletki.


Każda z Was z pewnością pamięta jak nalepia się takie tatuaże - metaliczne tatuaże. Skóra musi być sucha a także nienatłuszczona. Wycinamy wybrany tatuaż, zdejmujemy folię ochronną, przylepiamy go, dociskamy wilgotną ściereczką (beauty blender również sprawdza się doskonale) i delikatnie zdejmujemy papier. Tatuaż podług zapewnień producenta trzyma się 4-7 dób. Prawda jest trochę inna. Tatuaż ładnie wygląda w pierwszym i maksymalnie drugim dniu. Potem tatuaż się ściera, a niewidzialny z początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście zdołamy bardzo prędko zmyć z pomocą oliwki jak też wacika. Można to zrobić minimalistycznie, bądź absolutnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże dopełnią każdy letni look.
2020/05/22, 07:31:04