Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Co musi się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasem jest, że kobieta posiada pełną szafę ubrań, a nie wie tak naprawdę co wybrać. Niby są w niej kreacje na wszystkie okazje, lecz brakuje niestety tej konkretnej na dany dzień. Czemu tak się dzieje oraz czy coś można z tym zrobić?Często mamy w naszych szafach zdecydowanie zbyt wiele ubrań, ale później i tak wydaje się, iż nic tam nie ma, przynajmniej nic, co byłoby interesujące i idealne do tej właśnie chwili.

szafa
Problemem jednak nie jest to, iż nic w tych szafach nie ma, ale to, iż jest tam za dużą ilość ciuchów, zaś z niektórymi z pewnością ciężko się rozstać. Niektóre ubrania się zostawia z powodu sentymentu, inne bo po prostu mogą okazać się przydatne. Jednocześnie kupuje się nowe rzeczy pod wpływem impulsu, gdyż są modne, a często niezbyt dobrze na nas leżą. To wszystko sprawia, iż chociaż nasza szafa jest przepełniona, to niestety nic nie możemy w niej znaleźć. I co z tym zrobić? Niestety, trzeba zacząć od kroku diametralnego, to znaczy pozbycia się części ubrań - . Usuńmy takie, które są zbyt ciasne, lub też których nie mieliśmy na sobie przez parę lat, gdyż to znaczy, iż nie są nam potrzebne. To co się ostanie należy przejrzeć pod kątem koloru, lecz do tego sprawdźmy czy ciuchy przypadkiem nie są rozciągnięte, zmechacone albo też nie mają plam. W szafie powinny znajdować się przede wszystkim rzeczy uniwersalne.


Kolejne tematy

Kilka interesujących informacji o ponadczasowych szpilkach, czyli z jakich powodów każda elegantka powinna mieć tego typu obuwie

beżowe szpilki z kokardką
Która z nastolatek nie marzy o tym, by w końcu kupić sobie elegancką kieckę i buty na dużym obcasie? Sukienki niekoniecznie z górnej półki, jak również eleganckie albo skórzane szpilki są przecież wyznacznikiem kobiecości. A kobiety po pięćdziesiątce swoje sukienki i ubrania trzymają nawet w kilku komodach, a botki i letnie sandały zajmują niemalże całą przestrzeń szafki na obuwie.

klasyka w szafie
Dobrze jest mieć tak zwaną małą czarną, jeszcze w dwóch innych fasonach, ciemniejszy kostium w kolorze granatowym lub czarnym oraz czarne oraz jasne spodnie przykłady tu: . Muszą też się znaleźć dopasowane żakiety, które przydają się w wielu sytuacjach. Dobierzmy także biżuterię i dwie bardziej szykowne torebki. W naszej garderobie musi także być prostego kroju trencz oraz cieplejszy płaszczyk, jaki cały czas jest modny. W ten sposób prezentuje się moda damska na co dzień, mając w związku z tym tego typu podstawowe stroje możemy być pewne, iż będziemy się prezentować wtedy kiedy trzeba modnie i elegancko. W szafie muszą być również klasyczne, zrobione z odpowiedniej jakości tkaniny kurtka dżinsowa oraz dżinsowe spodnie. Dobrze jak będą to choć dwie pary tego typu spodni. Jedna z nich będzie idealna do butów na wysokim obcasie, natomiast druga krótsza, do obuwia na niskim obcasie.
2018/06/22, 09:32:14