Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl

Krótka historia o poszukiwaniu letnich butów dla mężczyzny.

Uważa się, że kobiety ubóstwiają chodzić na zakupy. To fakt. Twierdzi się niewątpliwie, że kobiety ubóstwiają wybierać buty - wiele z nich z pewnością. Twierdzi się jeszcze, że dziewczyny niezwykle wybrzydzają.
guess szpilki
I to już nie jest do końca prawdą - dziewczyny lubią czasami być wybredne, jednak dużo częściej wybredni są faceci. Szanowni Państwo, poznajmy opowieść pod tytułem "sandały - tutaj - męskie" przekonać naszego ukochanego do wyjścia do sklepu, konieczna jest niesamowita ilość zrozumienia i ogromne pokłady dobrego humoru. Zwyczajny samiec buty wymieniałby tylko wtedy, kiedy aktualnie posiadane się całkowicie rozpadną. Bo fakt, iż są podziurawione, przeciekają, a także, iż wyglądają jakby ktoś przeszedł w nich kulę ziemską - nie znaczy, że nie można ich nosić. Ale załóżmy, że nam się udało. Świat nie spłonął, nie nastąpiła żadna katastrofa, a kontinuum czasoprzestrzenne istnieje w niezachwianej formie, a my wykupiłyśmy z apteki wszelkie dostępne leki na ukojenie nerwów.

Kolejne tematy

Jaka moda będzie panować w w roku 2014?

Pomimo tego, że do początku przyszłego roku 2014 jest jeszcze parę miesięcy już teraz można poznać ciekawe opinie na temat tego, jak kształtują się trendy 2014. Swoje propozycje już dzisiaj przedstawiają wiodące światowe firmy odzieżowe.

Bardzo popularne są także wspólne wyjścia na zakupy ze stylistką. Ale tego typu profesjonalna pomoc najczęściej sporo kosztuje. Jak w takim wypadku wyglądać olśniewająco?


guess buty
Mając na myśli wygodę naszego mężczyzny i jego przywiązanie do rozczłapanych wiekowych sandałów, wskazujemy mu do przymiarki sandały ecco, które ogólnie lubiane są za swoją miękkość. Nasz ukochany twierdzi jednak, iż są zbyt wygodne. Zduszamy przekleństwo i wskazujemy dużo elegantsze buty gino rossi. On w milczeniu spogląda na podanego buta, a następnie odmawia przymierzenia czegoś w odcieniach brązu, bo jego dotychczasowe sandały nie były brązowe. Rozglądamy się ze łzami w oczach po regałach. Niestety czarne buty są w bieżącym sezonie zupełnie niemodne. Pytamy pracownika sklepu o kolekcję sprzed sezonu.


Okazuje się, że należy udać się do innego sklepu. Mężczyzna się nie zgadza. Ostatecznie decyduje się na brązowe. Wymownie prowadzimy go przed półkę z napisem "guess buty", chcąc aby odgadł jak niesamowicie pragniemy stąd wyjść. Niczym dzieciakowi, pozwalamy mu samodzielnie dokonać wyboru. Niech pomyśli, że jest prawdziwym macho. Czy się uda? Tego nie zauważamy, nasze myśli odwróciły niesamowite czerwone szpilki... A może różowe?

Zobacz też: buty męskie guess na
2018/07/12, 01:50:02