Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Styl
Dziecko w czapce

Moda dziecięca prezentuje się niesamowicie fajnie

Pociechy też pragną prezentować się modnie. Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że dzieci dokładnie przypatrują się starszym, a następnie chcą naśladować sporo ich zachowań.
płaszcz

Jak wykreować swój własny styl, z jakiego faktycznie będziemy zadowoleni? Jaki jest na to sposób?

Poniższy artykuł na pewno spodoba się tym jednostkom, jakie jeszcze nie określiły swojego stylu w temacie mody lub zdefiniowały styl, ale nic to nie daje, gdyż ciężko jest zbudować koncepcję idealnie dobranej garderoby. Może także przypaść do gustu osobom, jakie chcą rozpocząć nową przygodę ze stylem, ponieważ poprzedni przestał nam pasować.
imprezy

Męska moda - co na siebie założyć w czasie wolnym?

Nie każdy mężczyzna dobrze czuje się w marynarkach. Najczęściej unikamy tego elementu garderoby, kiedy nie musimy ich zakładać do biura i na biznesowe spotkania. Okazuje się jednak, że marynarkę można zestawić z mniej oficjalnymi spodniami i casalowymi butami, tak by czuć się na luzie
timberland buty

Co zakładać na swoje stopy czyli dlaczego warto zakupić solidne, porządne obuwie, które posłuży przez długie lata.

Zarówno wielbiciele wycieczek górskich jak i ludzie dużo chodzący na co dzień zaopatrzyć się powinny w porządne buty. Wielu ludzi nie przywiązuje do tego większej uwagi aż do momentu, gdy na podeszwach zaczną się pojawiać bolesne obtarcia lub nogi będą bolały z powodu przemęczenia. Dobre buty mają bardzo duże znaczenie nie tylko dla komfortu poruszania się ale także zdrowia - obuwie zbyt twarde, bez należytej przyczynić się mogą problemów ze stawami.
kobieta w okularach

Interesujące i różnokolorowe dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkowicie odmienić charakter całego ubrania. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też dużo powiedzieć o osobie, która je zakłada.
stylistka poznań

Czemu tak ważny jest właściwy sposób dobierania ubrań? W jakich miejscach można szukać pomocy w tym temacie?

Odpowiednia prezencja pomaga w wielu sytuacjach. Można się o tym przekonać chociażby na rozmowie o pracę. Z reguły większe szanse ma ten, kto prezentuje się bardziej schludnie oraz adekwatnie do sytuacji.
moda

Rodzima moda dla wszystkich kobiet

Każda pani przed wyjściem z mieszkania bezustannie powtarza iż nie ma co na siebie przyodziać. Sporo osób uważa, że aby być modnym, należy wydawać krocie. Jest możliwość jednak złączyć stosowny charakter, atrakcyjne rzeczy i nie tracić majątku. Najlepiej posiadać swój prywatny charakter i nie martwić się tym co chwilowo jest w modzie.
płótno - sklep

Baleriny - jak je nosić?

Baleriny - czyli najmodniejsze i najwygodniejsze obuwie na wiosnę! To uniwersalne buty na każdą okazję. Jak je nosić? A czego unikać? Poniżej garść wskazówek.
moda

Jak można zdefiniować Coaching Style?

Style Coaching to zestawienie przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, które komponuje innowacyjny wizerunek zewnętrzny oraz zarazem wartościowo oddziałuje na poczucie własnej wartości i nastrój. Praca Style Coacha, to znaczy osobistego stylisty lub stylistki, polega więc na zmianach wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują z reguły analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, oględziny szafy oraz zakupy, ponadto znajduje się tu także kreowanie własnego wizerunku.
stylizacja

Zmiana wyglądu ze stylistą oraz doświadczona analiza kolorystyczna

Prawidłowo dostosowany ubiór może zdziałać ogromnie dużo - odmłodzić nas, odświeżyć image, spowodować, że będziemy przedstawiać się atrakcyjnie, seksownie bądź profesjonalnie. Niemniej nie każdy z nas umie sumować ubrania, jak fachowy stylista. Częstokroć nabywamy przeróżne stroje pod wpływem impulsu, nierzadko lądują one później głęboko w szafie.
1 2 3 4