Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Styl
Kolekcja Cropp na Sylwestra

Unikalna biżuteria handmade - doskonałą propozycja dla tych, którzy chcą wyróżnić się w tłumie

XXI wiek to na pewno era konsumpcjonizmu. Ale ulega zmianie jego oblicze. Podążanie za modą a także trendami przestaje mieć znaczenie.


torba podróżna

Moda codzienna - zobacz opinie

Ogromne zniżki właśnie ruszyły. By nie zagubić się w gąszczu zniżek i promocji trzeba wiele rozsądku i uporu. Nawet jeśli coś jest obniżone nawet o kilkadziesiąt procent, to nie znaczy, że musimy to kupić. W trakcie zakupów nie o to chodzi, ażeby nabywać jak najwięcej, lecz żeby wybierać to, co naprawdę się podoba i będziemy to nosić.
brązowe buty

Buty – jakie wyróżniamy ich najpopularniejsze rodzaje oraz na które szczególnie warto zwrócić uwagę?

Buty są bez cienia wątpliwości kluczowym elementem ubioru człowieka. Zdaniem wielu pań, wygląd butów zwłaszcza w przypadku mężczyzny odgrywa dość sporą rolę w ewaluacji jego atrakcyjności.
spodnie dresowe

W jaki sposób rozmaite grupy społeczne i subkultury wyróżniają się przy pomocy oryginalnych ubrań.

Jednym ze sposobów na to, aby się wyróżnić z tłumu i chociaż trochę podkreślić swoje przekonania, jest zakładanie odpowiedniej odzieży. Od bardzo dawna jest tak, że osoby utożsamiające się z jakąś grupą bardzo często wybierają jakiś styl ubierania się, i po nim właśnie można poznać ich przynależność.
kobieta w okularach

Interesujące i różnokolorowe dodatki

Różnokolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić charakter całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też wiele mówić o osobie, jaka je zakłada.
odzież używana

Odzież z second handów powraca do łask - dlaczego tak się dzieje?

Robiący wrażenie powrót do łask odzieży z tzw. odzysku jest uwarunkowany zmianami głównie w myśleniu klientów. Zwracają oni dziś uwagę na ekologię oraz preferują niezwykłość. Niepowtarzalne ubrania można znaleźć tam, gdzie inni je oddają. Dodatkowo można nabyć je w niewysokich cenach, co również wiele osób przekonuje. Wybierana ochoczo hurtownia z odzieżą używaną w szczególności ostatnio stawia na łączenie stylów.
Kołnierzyk koszuli

Jak wygląda sprawa z modą? Czemu tak ważne jest, byśmy wyglądali schludnie i elegancko?

Jak to miło elegancko wyglądać, prezentować się w jak najkorzystniejszym świetle. Kto z nas nad tym się nie zastanawia? To w sumie logiczne i dosyć naturalne, że myślimy o tym i próbujemy stawiać elegancki wygląd dość wysoko w hierarchii własnych potrzeb. Niekiedy jednak brak jest natchnienia do takiego działania, przez co nie wiemy w sumie, jakie są trendy, jakie mamy możliwości.
timberland buty

Co zakładać na swoje stopy czyli dlaczego warto zakupić solidne, porządne obuwie, które posłuży przez długie lata.

Zarówno wielbiciele górskich wędrówek jak i osoby dużo chodzące na co dzień zaopatrzyć się powinny w wygodne buty. Wiele osób nie zwraca na to uwagi aż do chwili, gdy na podeszwach zaczną się pojawiać bolące obtarcia lub nogi będą bolały z powodu zmęczenia. Wygodne buty będą miały ogromne znaczenie nie tylko dla wygody poruszania się lecz także zdrowia - twarde obuwie, bez należytej przyczynić się mogą kłopotów ze stawami.
zima

W jaki sposób przygotować garderobę na zimę

Rękawiczka rękawiczce nierówna. Nawet dawniej, kiedy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez bogatego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie także możemy wybierać spośród wielu różne rodzaje rękawiczek. Na przykład na zimę możemy wybrać mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule przyjrzymy się takim rękawiczkom, jak rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.
Moda damska

Co zakupić, aby prezentować się szałowo?

Panie, które bardzo lubią śledzić na bieżąco doniesienia ze świata mody, a do tego nie lubią ubierać się niemodnie, tak naprawdę nie mają łatwo w życiu. Zapewne im to bardzo nie przeszkadza, ale można powiedzieć, że często niby kobiety interesują się nowinkami modowymi, lecz tak czy siak uskarżają się, iż po zajrzeniu do własnej szafy nie mogą zauważyć niczego ciekawego. A więc: co będzie za jakiś czas bardzo modne? Co z całą pewnością warto sobie kupić, aby być modną?
1 2