Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Styl
Kolekcja Cropp na Sylwestra

Unikalna biżuteria handmade - doskonałą propozycja dla tych, którzy chcą wyróżnić się w tłumie

XXI wiek to na pewno doba konsumpcjonizmu. Ale ulega zmianie jego oblicze. Podążanie za modą i trendami przestaje mieć znaczenie.


Nuda w jesiennym ubiorze

Jednym z najistotniejszych elementów naszego ubioru są akcesoria. Dobrze dobrana torebka czy kolczyki są odbiciem naszego smaku i upodobań. Nie lękajmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i eksperymentujmy. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z delikatnymi skarpetkami lub podkolanówkami.
kobieta w okularach

Interesujące i różnokolorowe dodatki

Różnokolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić charakter całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też wiele mówić o osobie, jaka je zakłada.
timberland buty

Co zakładać na swoje stopy czyli dlaczego warto zakupić solidne, porządne obuwie, które posłuży przez długie lata.

Zarówno wielbiciele górskich wędrówek jak i osoby dużo chodzące na co dzień zaopatrzyć się powinny w wygodne buty. Wiele osób nie zwraca na to uwagi aż do chwili, gdy na podeszwach zaczną się pojawiać bolące obtarcia lub nogi będą bolały z powodu zmęczenia. Wygodne buty będą miały ogromne znaczenie nie tylko dla wygody poruszania się lecz także zdrowia - twarde obuwie, bez należytej przyczynić się mogą kłopotów ze stawami.
torba podróżna

Moda codzienna - zobacz opinie

Ogromne zniżki właśnie ruszyły. By nie zagubić się w gąszczu zniżek i promocji trzeba wiele rozsądku i uporu. Nawet jeśli coś jest obniżone nawet o kilkadziesiąt procent, to nie znaczy, że musimy to kupić. W trakcie zakupów nie o to chodzi, ażeby nabywać jak najwięcej, lecz żeby wybierać to, co naprawdę się podoba i będziemy to nosić.
brązowe buty

Buty – jakie wyróżniamy ich najpopularniejsze rodzaje oraz na które szczególnie warto zwrócić uwagę?

Buty są bez cienia wątpliwości kluczowym elementem ubioru człowieka. Zdaniem wielu pań, wygląd butów zwłaszcza w przypadku mężczyzny odgrywa dość sporą rolę w ewaluacji jego atrakcyjności.
Kołnierzyk koszuli

Jak wygląda sprawa z modą? Czemu tak ważne jest, byśmy wyglądali schludnie i elegancko?

Jak to miło elegancko wyglądać, prezentować się w jak najkorzystniejszym świetle. Kto z nas nad tym się nie zastanawia? To w sumie logiczne i dosyć naturalne, że myślimy o tym i próbujemy stawiać elegancki wygląd dość wysoko w hierarchii własnych potrzeb. Niekiedy jednak brak jest natchnienia do takiego działania, przez co nie wiemy w sumie, jakie są trendy, jakie mamy możliwości.

Bielizna, która potrafi uczynić cuda

Ludzie oszaleli na punkcie mody. Dzisiaj wszyscy chcą ubierać się nie tylko zgodnie z ostatnimi trendami. Obecnie trzeba posiadać swój indywidualny styl. Trzeba również pochwalić się nim innym ludziom. Do tego służą co raz popularniejsze modowe blogi, na których fashoniści pokazują swoje codzienne stylizacje. A nawet jeżeli daleko nam do takich poświęceń dla mody, to i tak jesteśmy w stanie sterczeć długie godziny przed garderobą, by na koniec z przerażeniem stwierdzić, że nie mamy co na siebie włożyć. Szkoda tylko, że tak niewiele uwagi poświęcamy swojej bieliźnie. Jest to tak samo istotny element ubioru, jak sukienka, czy spodnie
.
odzież używana

Odzież z second handów powraca do łask - dlaczego tak się dzieje?

Robiący wrażenie powrót do łask odzieży z tzw. odzysku jest uwarunkowany zmianami głównie w myśleniu klientów. Zwracają oni dziś uwagę na ekologię oraz preferują niezwykłość. Niepowtarzalne ubrania można znaleźć tam, gdzie inni je oddają. Dodatkowo można nabyć je w niewysokich cenach, co również wiele osób przekonuje. Wybierana ochoczo hurtownia z odzieżą używaną w szczególności ostatnio stawia na łączenie stylów.
spodnie dresowe

W jaki sposób rozmaite grupy społeczne i subkultury wyróżniają się przy pomocy oryginalnych ubrań.

Jednym ze sposobów na to, aby się wyróżnić z tłumu i chociaż trochę podkreślić swoje przekonania, jest zakładanie odpowiedniej odzieży. Od bardzo dawna jest tak, że osoby utożsamiające się z jakąś grupą bardzo często wybierają jakiś styl ubierania się, i po nim właśnie można poznać ich przynależność.
1 2