Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Styl
timberland buty

Co zakładać na swoje stopy czyli dlaczego warto zakupić solidne, porządne obuwie, które posłuży przez długie lata.

Zarówno wielbiciele wycieczek górskich jak i ludzie dużo chodzący na co dzień zaopatrzyć się powinny w porządne buty. Wielu ludzi nie przywiązuje do tego większej uwagi aż do momentu, gdy na podeszwach zaczną się pojawiać bolesne obtarcia lub nogi będą bolały z powodu przemęczenia. Dobre buty mają bardzo duże znaczenie nie tylko dla komfortu poruszania się ale także zdrowia - obuwie zbyt twarde, bez należytej przyczynić się mogą problemów ze stawami.
kobieta w okularach

Interesujące i różnokolorowe dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkowicie odmienić charakter całego ubrania. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też dużo powiedzieć o osobie, która je zakłada.
stylistka poznań

Czemu tak ważny jest właściwy sposób dobierania ubrań? W jakich miejscach można szukać pomocy w tym temacie?

Odpowiednia prezencja pomaga w wielu sytuacjach. Można się o tym przekonać chociażby na rozmowie o pracę. Z reguły większe szanse ma ten, kto prezentuje się bardziej schludnie oraz adekwatnie do sytuacji.
moda

Rodzima moda dla wszystkich kobiet

Każda pani przed wyjściem z mieszkania bezustannie powtarza iż nie ma co na siebie przyodziać. Sporo osób uważa, że aby być modnym, należy wydawać krocie. Jest możliwość jednak złączyć stosowny charakter, atrakcyjne rzeczy i nie tracić majątku. Najlepiej posiadać swój prywatny charakter i nie martwić się tym co chwilowo jest w modzie.
płótno - sklep

Baleriny - jak je nosić?

Baleriny - czyli najmodniejsze i najwygodniejsze obuwie na wiosnę! To uniwersalne buty na każdą okazję. Jak je nosić? A czego unikać? Poniżej garść wskazówek.
moda

Jak można zdefiniować Coaching Style?

Style Coaching to zestawienie przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, które komponuje innowacyjny wizerunek zewnętrzny oraz zarazem wartościowo oddziałuje na poczucie własnej wartości i nastrój. Praca Style Coacha, to znaczy osobistego stylisty lub stylistki, polega więc na zmianach wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują z reguły analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, oględziny szafy oraz zakupy, ponadto znajduje się tu także kreowanie własnego wizerunku.
imprezy

Męska moda - co na siebie założyć w czasie wolnym?

Nie każdy mężczyzna komfortowo czuje się w marynarkach. Najczęściej uciekamy przed nimi, gdy nie musimy ich ubierać do biura i na biznesowe spotkania. Okazuje się jednak, że marynarkę można zestawić z mniej oficjalnymi spodniami oraz casualowym obuwiem, tak by czuć się na luzie
stylizacja

Zmiana wyglądu ze stylistą oraz doświadczona analiza kolorystyczna

Prawidłowo dostosowany ubiór może zdziałać ogromnie dużo - odmłodzić nas, odświeżyć image, spowodować, że będziemy przedstawiać się atrakcyjnie, seksownie bądź profesjonalnie. Niemniej nie każdy z nas umie sumować ubrania, jak fachowy stylista. Częstokroć nabywamy przeróżne stroje pod wpływem impulsu, nierzadko lądują one później głęboko w szafie.
koszulki z nadrukami

Indywidualne i atrakcyjne koszulki dla każdego - jak je zrobić?

Większość z nas chciałoby być indywidualistami a także zdecydowanie nie lubimy się upodabniać do kogoś innego. Chcemy posiadać swój styl, słuchać tej muzyki, jaka nam przypadła do gustu a także raczej nie lubimy kiedy ktoś nam mówi w jaki sposób mamy postępować albo czego powinniśmy słuchać albo w jaki sposób mamy się ubierać.
ciuchy damskie

W jakim miejscu poszukać fajne dla siebie ubranka?

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że wybór naprawdę właściwych dla siebie ubrań absolutnie w każdej sytuacji jest niezwykle ważną kwestią. Może to mieć przede wszystkim decydujący wpływ na to, jak dużym poziomem wygody będziemy mogli cieszyć się w swoim życiu codziennym, a oprócz tego jeżeli nawet trochę zlekceważymy tego typu spray, to nigdy nie będziemy mogli rzeczywiście dobrze prezentować się w oczach innych ludzi. Na szczęście jednak obecnie trzeba jedynie odwiedzić jakikolwiek sklep zajmujący się tego typu rzeczami aby przekonać się, że ich wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Nawet rzeczy takie jak sukienki charakteryzują się niemałym zróżnicowaniem, więc jeżeli tylko dobrze określimy przy czymś takim wszystkie swoje preferencje, to na pewno uda nam się wybrać coś faktycznie odpowiedniego.
1 2 3 4