Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Stylista
Moda dla mężczyzny

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Ubrania także panom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój własny styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak istotne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. Jakim sposobem się wtedy ubrać?
metamorfoza

Przekształcenie stylu z fachowym personal shopper

Personal shopper to prywatny stylista, który proponuje usługi zmiany stylu. Pewnie nie raz widzieliśmy fascynujące stylizacje odzieżowe, jakie bardzo nam się podobały. Niemniej dopasowanie dobrej stylizacji dla siebie nie zawsze jest takie proste. Nie każdy z nas wie, jak ukształtować fascynującą stylizację, w której będziemy wyglądać faktycznie dobrze.
modna kobieta

Moda jako stały aspekt codzienności wszystkich z nas

Moda się jest nieodłącznym elementem każdego społeczeństwa. Ubrania posiadają swoją własną historię, stanowią one formę pozasłownej komunikacji, dzięki czemu stają się częścią tradycji danej obyczajowości, bowiem większość krajów posiada własne stroje, nazywane ludowymi. Moda prezentuje naszą tożsamość. Obecnie, w dobie Internetu, kiedy prawie każda część naszego życia prezentowana jest w Internecie, ubiór stał się bardzo istotny, nie tylko dziewczyny, ale także chłopcy przykuwają coraz większą uwagę do tego jak wyglądają.
Manekin

Ubieramy panów

Moda to, pomimo obiegowej opinii, pasja nie tylko kobiet. Też mężczyźni obracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Stąd też w modnych magazynach i w internecie pojawia się dużo wskazówek, które pomagają mężczyznom poznać typy sylwetek męskich oraz dobrać najlepszy ubiór.