Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Wzór
tatuaż

Zmywalne tatuaże

Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuszek oraz przyklejane tatuaże. Jednakże tym razem w edycji wyszukanej – zamiast barwnych obrazków, złote oraz srebrne wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny hit na lato, przede wszystkim plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak prawdziwa biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obraz na skórę, gazikiem z wodą nacieramy, oczekujemy krótki czas i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się w przybliżeniu 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka różnych wzorów. Koszty niezależnie od firmy to około 30 złotych.
moda

Moda potrafi przysparzać problemów, ale możemy sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

Moda może być źródłem frustracji i zadowolenia, może przynosić radość, zadowolenie, jak również denerwować, powodować, że wszystkiego może się odechciewać. Za tego typu stan z pewnością odpowiadają różne mity, które są w naszej głowie. Są to opinie i poglądy zasłyszane oraz podawane dalej, w ten sposób utrwalają się, więc jesteśmy przeświadczeni, że są prawdą. To natomiast mylne przekonanie.
stylistka

Chcesz prezentować się nienagannie w biurze? Znajdź stylistkę

Jeśli jesteśmy personą na najwyższym stanowisku, to, jak się ubieramy jest szalenie ważne. Bowiem nie jesteśmy jedynie oceniani za nasze kompetencje i sposób bycia, te realia minęły na zawsze.
wełniane rękawiczki

Jakie są dobre strony z umiejętności szydełkowania?

Jeszcze nie tak dawno temu w szkołach uczono dziewczęta szycia. Był to element obowiązkowy w programie, dzięki czemu panie były w stanie w późniejszym czasie wykonywać rozmaite czynności związane z szyciem. Poza tym przez długi czas robótki ręczne były najczęściej występującym sposobem spędzania wolnych chwil przez kobiety. Było to bez wątpienia niezwykle potrzebne.
tunika

Tuniki damskie to dobra alternatywa dla każdej dziewczyny, bo niezależnie od typu figury zawsze może wyglądać korzystnie.

Moda bywa dla kobiet niezwykle istotną kwestią. Jednak nie wszystkie poświęcają jej dużo czasu, nie wszystkie miewają ku temu sposobności. Nie można zatem przecenić obszarów, w których aktualna moda odbija się jak w lustrze. Moda dla płci pięknej to nie tylko ubranie, to nie tylko obuwie, dodatki i aktualności z wybiegów. To niejednokrotnie także rodzaj życia i poczucie tożsamości. Każda pani w skrytości ducha marzy, aby szeptano o niej, że posiada swój styl. Swój styl to takie ziarko pieprzu dodane do mdłej potrawy, to taki nietypowy sznyt nadany nawet klasycznemu zestawowi ubrań.
zestawy

Co warto wiedzieć o hafcie? W jakim miejscu najlepiej pasuje? Jak się go wykonuje?

Haft to powszechna i popularna technika zdobienia tkanin. Jest tak naprawdę bardzo dużo technik hafciarskich, zależnie od użytych nici oraz stosowanych ściegów. Haft jest w stanie być płaski lub wypukły, poza haftem ręcznymjest również maszynowy. Co najlepiej wiedzieć?