Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Wzór
zestawy

Co warto wiedzieć o hafcie? W jakim miejscu najlepiej pasuje? Jak się go wykonuje?

Haft to powszechna i popularna technika zdobienia tkanin. Jest tak naprawdę bardzo dużo technik hafciarskich, zależnie od użytych nici oraz stosowanych ściegów. Haft jest w stanie być płaski lub wypukły, poza haftem ręcznymjest również maszynowy. Co najlepiej wiedzieć?
tunika

Tuniki damskie to dobra alternatywa dla każdej dziewczyny, bo niezależnie od typu figury zawsze może wyglądać korzystnie.

Moda bywa dla pań niezwykle istotną kwestią. Ale nie wszystkie poświęcają jej dużo czasu, nie wszystkie miewają ku temu sposobności. Nie można zatem przecenić miejsc, w których aktualna moda odbija się niczym w zwierciadle. Moda dla kobiet to nie tylko odziez, to nie tylko obuwie, dodatki i aktualności z wybiegów. To niejednokrotnie również styl życia i poczucie tożsamości. Każda pani w skrytości ducha pragnie, aby mówiono o niej, że posiada własny styl. Własny styl to takie ziarko pieprzu dodane do mdłej potrawy, to taki nietuzinkowy sznyt nadany nawet ponadczasowemu zestawowi ubrań.
tatuaż

Zmywalne tatuaże

Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znów nosimy platformy, odkryty brzuszek i przyklejane tatuaże. Ale tym razem w edycji luksusowej – zamiast barwnych obrazków, złote oraz srebrne wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy przebój na lato, szczególnie plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się niczym prawdziwa biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obrazek na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, oczekujemy moment i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się w przybliżeniu 4-6 dni. W jednym opakowaniu jest kilka różnych wzorów. Koszta niezależnie od firmy to prawie 30 złotych.
wełniane rękawiczki

Jakie są dobre strony z umiejętności szydełkowania?

Jeszcze nie tak dawno temu w placówkach edukacyjnych uczono uczennice szycia. Był to element stały w programie, dzięki czemu kobiety potrafiły w późniejszym czasie wykonywać zróżnicowane czynności związane z szyciem. Zresztą przez długie lata robótki ręczne były najczęściej występującym sposobem spędzania wolnego czasu przez panie. Było to bez wątpienia niezwykle korzystne.