Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Wzór
wełniane rękawiczki

Jakie są dobre strony z umiejętności szydełkowania?

Jeszcze nie tak dawno temu w szkołach uczono dziewczęta szycia. Był to element obowiązkowy w programie, dzięki czemu panie były w stanie w późniejszym czasie wykonywać rozmaite czynności związane z szyciem. Poza tym przez długi czas robótki ręczne były najczęściej występującym sposobem spędzania wolnych chwil przez kobiety. Było to bez wątpienia niezwykle potrzebne.
tunika

Tuniki damskie to dobra alternatywa dla każdej dziewczyny, bo niezależnie od typu figury zawsze może wyglądać korzystnie.

Moda bywa dla kobiet niezwykle istotną kwestią. Jednak nie wszystkie poświęcają jej dużo czasu, nie wszystkie miewają ku temu sposobności. Nie można zatem przecenić obszarów, w których aktualna moda odbija się jak w lustrze. Moda dla płci pięknej to nie tylko ubranie, to nie tylko obuwie, dodatki i aktualności z wybiegów. To niejednokrotnie także rodzaj życia i poczucie tożsamości. Każda pani w skrytości ducha marzy, aby szeptano o niej, że posiada swój styl. Swój styl to takie ziarko pieprzu dodane do mdłej potrawy, to taki nietypowy sznyt nadany nawet klasycznemu zestawowi ubrań.
tatuaż

Zmywalne tatuaże

Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu wkładamy platformy, odkryty brzuch i przyklejane tatuaże. Jednakże tym razem w wersji wyrafinowanej – zamiast kolorowych obrazów, srebrne oraz złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy przebój na lato, w szczególności plaże i festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak prawdziwa biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obraz na skórę, gazikiem z wodą nacieramy, oczekujemy krótki czas i już. Tatuaże metaliczne trzymają się mniej więcej 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest parę rozmaitych wzorów. Koszta niezależnie od firmy to około 30 złotych.
zestawy

Co warto wiedzieć o hafcie? W jakim miejscu najlepiej pasuje? Jak się go wykonuje?

Haft to powszechna i popularna technika zdobienia tkanin. Jest tak naprawdę bardzo dużo technik hafciarskich, zależnie od użytych nici oraz stosowanych ściegów. Haft jest w stanie być płaski lub wypukły, poza haftem ręcznymjest również maszynowy. Co najlepiej wiedzieć?