Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Torebka
torebka

Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie definiują jej właścicielkę

Kobieca torebka to jest coś, co chyba każdego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, kobiecy zamęt, w jakim bez zadnych trudności odnajduje się tylko jej właścicielka. Najmocniej zaś mężczyzn przeraża, gdy ich kobieta prosi, ażeby coś wyciągnąć z torebki… No tak, ale jak tu to wszystko ogarnąć? Bądźmy jednakowoż obiektywni i potwierdźmy, że w jednej torebce jest bardziej schludnie i porządnie, w drugiej bezwzględny chaos. Mówi się, że wygląd torebki i jej zawartość najlepiej określają jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?
kobieta

Niebanalny podarunek dla drugiej połowy

Dla większości mężczyzn prezent dla żony to najbardziej karkołomne wyzwanie, jakie mogą sobie wyobrazić. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa pł godziny, a żona może wypominać nam to przez dwa tygodnie. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszego spotkania.
torebka

Ponadczasowe wzornictwo wykonania firmowych toreb, łączące w sobie tradycjonalizm, użyteczność i długowieczność zarazem

Z torbą jest jak z bielizną - głównie powinna być użyteczna, elegancka i piękna jednocześnie. Faktem jest, że do torby trafiają zarówno przedmioty zbędne, a także gadżety potrzebne. Chodzi o to, aby torebka systematyzowała przedmioty i pomagała kobiecie życie codzienne.
moda damska

Co musi się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasami jest, że kobieta ma całą szafę ciuchów, a nie ma pojęcia tak naprawdę co na siebie włożyć. Niby znajdują się tam kreacje na każdą okazję, natomiast brak niestety tej konkretnej na ten dzień. Dlaczego tak się dzieje i czy coś możemy na to poradzić?Najczęściej trzymamy w naszych szafach przesadnie wiele ciuchów, ale później i tak wydaje się, iż niczego nie możemy w niej znaleźć, przynajmniej nic, co będzie interesujące i idealne do tej właśnie chwili.
Letni szyk na plaży

Letni szyk na plaży

Latem definitywnie rządzą kolory, mocne intensywne, które z daleka przykuwają wzrok. Zamiast więc spędzać urlop w czarnym, smutnym kostiumie odważ się na więcej i wybierz jedną z najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu! Energetyczna pomarańcza czy soczysta zieleń? Wiesz już na którą się zdecydujesz?
Pierwsza komunia święta

Jak kupić właściwą albę i dodatki komunijne?

Miesiące poprzedzające pierwszą komunię świętą, to czas gorączkowych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim przeżyciem duchowym, wymaga planowania i logistyki godnej prężnie funkcjonujących organizacji. Jedną z kluczowych kwesti, o której warto pomyśleć wcześniej, jest wybór sukni oraz dodatków. Zależnie od płci dziecka a także zwyczajów danej parafii, może to być suknia dla dziewczynki, garnitur dla chłopca oraz alby dla dzieci obojga płci.
torebka turkusowa

Wybieramy torebkę do garderoby czy butów?

Torebka damska stanowi wizytówkę każdej białogłowej. Obecnie torebka nie służy już tylko do pakowania drobiazgów takich jak komórka, portmonetka, pudrów i różów czy klucze. Wielu specjalistów mody zgodzi się, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i guście teraźniejszych dam. Projektanci mody hipnotyzują fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz wykwintnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.