Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Torebka
torebka turkusowa

Wybieramy torebkę do garderoby czy butów?

Torebka kobieca uważana jest za wizytówkę kobiety. Dziś torebka nie jest noszona już tylko do przechowywania przedmiotów takich jak aparat telefoniczny, portmonetka, kosmetyczka czy klucze. Wielu twórców mody uważa, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i poczuciu piękna współczesnych kobiet. Projektanci mody olśniewają fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz majstersztykiem torebek, które kupisz w hurtowni torebek.
zakupy

Nowe rzeczy - lekarstwem na poprawę humoru? Damski sposób na gorszy dzień.

Wielokrotnie sprawdzonym babskim sposobem na chandrę są naturalnie zakupy. Polepszanie sobie nastrojunowymi butami albo torebkami nie jest prawdopodobnie rozwiązaniem przyjaznym dla portfela, ale z pewnością działa i pozwala chociaż na moment zapomnieć o mniejszych czy większych problemach. W szczególności, gdy zakupy przez internet stały się tak proste i przekonało się do nich wiele osób.
biżuteria

Dla każdej damy akcesoria uwydatniające jej urodę są istotne - biżuteria

W obecnych czasach rozwój branż, jakie powiązane są z modą jest niebywale spory. Wynika to z faktu, że coraz to więcej pań pasjonuje się tą dyscypliną. Coraz bardziej kierują one uwagę na swój wizerunek, poszukują ciuchów i gadżetów, które będą pokazywać ich osobowość.
moda damska

Co musi się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasami jest, iż kobieta ma pełną szafę ubrań, a nie ma pojęcia właściwie co wybrać. Niby znajdują się tam kreacje na wszystkie okazje, natomiast brak niestety tej konkretnej na dany dzień. Czemu tak jest oraz czy coś można z tym zrobić?Często przechowujemy w naszych szafach przesadnie dużo ciuchów, lecz później i tak zdaje się, że niczego nie możemy w niej znaleźć, przynajmniej nic, co będzie interesujące i adekwatne do tej właśnie chwili.
kobieta

Niebanalny podarunek dla drugiej połowy

Dla wielu mężczyzn prezent dla żony to najbardziej karkołomne wyzwanie, jakiemu muszą sprostac. Jeśli bowiem nie uda nam się prezent dla kumpla, blamaż trwa pł godziny, a żona może wypominać nam to przez dobry miesiąc. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszej randki.
Letni szyk na plaży

Letni szyk na plaży

Latem definitywnie rządzą kolory, mocne intensywne, które z daleka przykuwają wzrok. Zamiast więc spędzać urlop w czarnym, smutnym kostiumie odważ się na więcej i wybierz jedną z najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu! Energetyczna pomarańcza czy soczysta zieleń? Wiesz już na którą się zdecydujesz?
torebka

Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie definiują jej właścicielkę

Kobieca torebka to jest coś, co chyba niejednego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, damski zamęt, w jakim bez problemu odnajduje się tylko jej właścicielka. Najmocniej natomiast facetów przeraża, kiedy ich kobieta prosi, aby coś wyciągnąć z torebki… No tak, lecz jak tu to wszystko ogarnąć? Bądźmy jednakże obiektywni i potwierdźmy, iż w jednej torebce jest bardziej schludnie i przyzwoicie, w drugiej całkowity zamęt. Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej definiują jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?
torebka

Ponadczasowe wzornictwo wykonania firmowych toreb, łączące w sobie tradycjonalizm, użyteczność i długowieczność zarazem

Z torbą jest jak z bielizną - przede wszystkim musi być użyteczna, wykwintna i piękna jednocześnie. Jak wiadomo, do torebki trafiają zarówno rzeczy bezużyteczne, jak i przedmioty konieczne. Chodzi o to, żeby torebka klasyczna systematyzowała rzeczy i pomagała kobiecie codzienność.
Pierwsza komunia święta

Jak kupić właściwą albę i dodatki komunijne?

Miesiące poprzedzające pierwszą komunię świętą, to czas intensywnych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim doznaniem duchowym, wymaga planowania i logistyki godnej najprężniej działających organizacji. Jedną z priorytetowych spraw, o której warto pomyśleć zawczasu, jest wybór ubioru i dodatków. Zależnie od płci dziecka oraz ustaleń danej parafii, może to być suknia dla dziewczynki, garnitur dla chłopca bądź alby dla dzieci obojga płci.