Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Torebka
torebka turkusowa

Wybieramy torebkę do garderoby czy butów?

Torebka damska stanowi wizytówkę każdej białogłowej. Obecnie torebka nie służy już tylko do pakowania drobiazgów takich jak komórka, portmonetka, pudrów i różów czy klucze. Wielu specjalistów mody zgodzi się, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i guście teraźniejszych dam. Projektanci mody hipnotyzują fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz wykwintnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.
Pierwsza komunia święta

Jak kupić właściwą albę i dodatki komunijne?

Tygodnie poprzedzające pierwszą komunię świętą, to czas gorączkowych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim przeżyciem duchowym, wymaga planowania i logistyki godnej prężnie działających firm. Jedną z kluczowych kwesti, o której warto pomyśleć wcześniej, jest wybór stroju oraz dodatków. Zależnie od płci dziecka i zwyczajów danej parafii, może to być sukienka dla dziewczynki, garnitur dla chłopca bądź alby dla dzieci obojga płci.
Letni szyk na plaży

Letni szyk na plaży

Latem definitywnie rządzą kolory, mocne intensywne, które z daleka przykuwają wzrok. Zamiast więc spędzać urlop w czarnym, smutnym kostiumie odważ się na więcej i wybierz jedną z najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu! Energetyczna pomarańcza czy soczysta zieleń? Wiesz już na którą się zdecydujesz?
kobieta

Niebanalny podarunek dla drugiej połowy

Dla wielu mężczyzn prezent dla żony to najbardziej karkołomne wyzwanie, jakiemu muszą sprostac. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa pł godziny, a żona może wypominać nam to przez dobry miesiąc. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszej randki.
torebka

Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie definiują jej właścicielkę

Damska torebka to jest coś, co chyba niejednego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, kobiecy zamęt, w którym bez zadnych trudności odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najbardziej natomiast mężczyzn przeraża, kiedy ich kobieta prosi, by coś wyciągnąć z torebki… No okej, ale jak tu to wszystko ogarnąć? Bądźmy jednakże neutralni i przyznajmy, iż w jednej torebce jest bardziej czysto i przyzwoicie, w drugiej istny zamęt. Mawia się, że wygląd torebki i jej zawartość najlepiej definiują jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?
moda damska

Co musi się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasami jest, że kobieta ma pełną szafę ubrań, a nie wie właściwie co na siebie włożyć. Niby znajdują się tam kreacje na wszystkie okazje, natomiast brakuje właściwie tej odpowiedniej na dany dzień. Czemu tak się dzieje i czy coś można z tym zrobić?Często trzymamy w naszych szafach zdecydowanie zbyt wiele ubrań, lecz później i tak zdaje się, że nic tam nie ma, przynajmniej nic, co byłoby ciekawe oraz adekwatne do tej właśnie chwili.