Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Moda
Buty damskie, szpilki

Obuwie hand made

Bez wątpienia wszystkie przedstawicielki płci przeciwnej potrafią wymienić jednym tchem wszelkie, liczące się na całym świecie, marki obuwia. Ubóstwiani producenci, tacy jak Christian Loboutin, czy Manolo Blahnik, mają rzesze swoich miłośniczek w dowolnym zakątku naszej planety. Ten ostatni zyskał na popularności dzięki, bijącemu rekordową oglądalność, serialowi „Seks w wielkim mieście”. Jedna z bohaterek, felietonistka Carrie, opisująca życie w Nowym Jorku, kochała szpilki tego projektanta.
zakupy w sieci

Jakie kreacje zamawiają w sieci osoby preferujące sportowy styl ubierania się, a jaką garderobę nabywają wielbicieli tradycji.

Każda modna dama wie, że sportowy ubiór pasuje niemal na każdą okazję. W porządnej markowej kurtce można spokojnie pójść w gości do dobrze usytuowanych przyjaciół, jak i na mecz siatkówki odbywający się w miejskiej hali. A niektóre czterdziestolatki już od ładnych paru lat nie zamawiają innej odzieży, ponieważ ta sportowa spełnia ich wymagania - bywa niezwykle wygodna, dobrze się pierze, a także nie trzeba starannie jej prasować.
biżuteria

Czym jest biżuteria i czy jesteśmy w stanie samemu robić swoją? Co jest do tego potrzebne?

Co to jest biżuteria? Definicyjnie to mały przedmiot złotniczy albo jubilerski, który jest pomocny do ozdoby ciała i stroju, najczęściej z metali i kamieni ozdobnych. Najlepsza biżuteria to klasa artystycznego wykonania. Już ludy żyjące dawniej tworzyły swoją biżuterię, natomiast artystyczne formy kształtowały się w zgodzie z ogólnymi trendami mody. Potrzeba na ozdabianie ciała biżuterią pojawiła się prawdopodobnie już u zarania dziejów współczesnego człowieka.
Manekin

Ubieramy panów

Moda to, pomimo powszechnej opinii, hobby nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Też panowie zwracają ogromną uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w poczytnych magazynach i w internecie jest co raz więcej poradników, które pozawalają mężczyznom rozpoznać typy sylwetek męskich oraz dopasować odpowiedni ubiór.
Modne kobiety

Jakim sposobem wypracować własny styl powiązany z idealnym wyborem garderoby?

Niejedna kobieta marzy o tym, aby posiadać swój własny styl łącznia ubrań, który w pewnym sensie byłby jej znakiem rozpoznawczym. Niestety, nie każda kobie zdaje sobie sprawę z tego, jak tak naprawdę należy prawidłowo połączyć ze sobą określone elementy stroju, osiągając upragniony efekt. W takim przypadku najlepiej skorzystać z pomocy specjalistki, która doskonale orientuje się w obowiązujących trendach oraz zasadach dotyczących współczesnego świata mody.
uśmiechnięte dziewczyny

Jak bardziej świadomie kształtować swój wizerunek

Jeśli w naszym życiu nastał taki moment, w którym doszliśmy do wniosku, że nie chcemy już więcej ubierać się tak jak do tej pory, to być może oznacza to, że doszliśmy do nowego poziomu świadomości związanej z własnym wizerunkiem i jego roli jaką pełni w naszym życiu. Oczywiście, nikomu nie musimy tłumaczyć, że dobrze dopasowany strój to klucz do tego, by czuć się atrakcyjnie. W dzisiejszym świecie nacisk na to, by wyglądać ciekawie wciąż wzrasta, a my wszyscy powoli zaczynamy oswajać się z myślą, że moda to nie tylko hasło z czasopism dla pań, ale w praktyce wszystko to, co widzimy na ulicach i we własnych szafach.
Moda

Jakie ubrania wybrać żeby czuć się wygodnie w czasie wypadu w góry?

Choć tak naprawdę można myśleć, że odpoczynek w górach, choćby w Tatrach, to w żadnym wypadku nie jest swoista rewia mody, to zwłaszcza kobiety w wielu przypadkach do swojej torby pakują prócz różnego rodzaju sprzętu zimowego, również dużo gustownych ubrań. Tak naprawdę ciężko się owemu zjawisku zbytnio dziwić - w dzisiejszych czasach trzeba się pokazać z możliwie jak najlepszej strony. A poza tym, chociażby Zakopane może zagwarantować fajne życie towarzyskie, czyli po zimowych szaleństwach znacząca większość turystów poszukuje zabaw.
spodnie

Elementarz męskich i damskich stylizacji – na co powinno się zwrócić największą uwagę?

We współczesnych czasach moda jest czymś niezwykle zmiennym, z sezonu na sezon kreowane są nowe trendy, a centra handlowe zasypywane są odzieżą wszelkiego typu. Kiedy wybierzemy się na zakupy, bardzo często pod wpływem ilości oglądanych i przymierzanych rzeczy dostajemy zawrotu głowy. W obliczu tak wielkiego wyboru zazwyczaj mamy po prostu kłopot z podjęciem decyzji, co kupić.
Nowości sklep.ladym.com.pl

Nowa moda damska w Polsce - popularne i wyróżniane firmy odzieżowe

Aktualnie znajdziemy wiele rozlicznych renomowanych, polecanych oraz niezmiernie atrakcyjnych polskich firm odzieżowych, jakie proponują modne i jakościowe ubrania damskie. Obecnie moda damska praktycznie co chwilę się zmienia, w związku z tym warto śledzić aktualne trendy modowe, by wiedzieć co aktualnie jest na czasie. Teraz da się spostrzec, że do mody damskiej powracają stroje z lat 80tych, takie jak rurki, koszule w kratę, opaski na włosy, lity, swetry oversize i wiele innych. Wchodząc do sklepów odzieżowych mamy faktycznie bardzo szeroki wybór najmodniejszych ubrań damskich.
moda

Moda potrafi przysparzać problemów, ale możemy sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

Moda może być źródłem frustracji i zadowolenia, jest w stanie sprawiać szczęście, zadowolenie, jak również denerwować, sprawiać, iż wszystkiego może się odechciewać. Za taki stan bez wątpienia odpowiadają różne mity, jakie są w naszej głowie. Są to opinie i poglądy usłyszane oraz podawane dalej, w ten sposób utrwalają się, więc mamy przeświadczenie, iż są prawdą. To jednak mylne przekonanie.