Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Moda
moda

Moda potrafi przysparzać problemów, ale możemy sobie z nimi dać radę? Oto kilka praktycznych porad

Moda może być źródłem frustracji i zadowolenia, może przynosić radość, zadowolenie, jak również denerwować, powodować, że wszystkiego może się odechciewać. Za tego typu stan z pewnością odpowiadają różne mity, które są w naszej głowie. Są to opinie i poglądy zasłyszane oraz podawane dalej, w ten sposób utrwalają się, więc jesteśmy przeświadczeni, że są prawdą. To natomiast mylne przekonanie.
moda

Jak można zdefiniować Coaching Style?

Style Coaching to zestawienie przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, które komponuje innowacyjny wizerunek zewnętrzny oraz zarazem wartościowo oddziałuje na poczucie własnej wartości i nastrój. Praca Style Coacha, to znaczy osobistego stylisty lub stylistki, polega więc na zmianach wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują z reguły analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, oględziny szafy oraz zakupy, ponadto znajduje się tu także kreowanie własnego wizerunku.
szał zakupów

Nasze zakupy mogą okazać się prawdziwą przyjemnością, jeśli dobrze je zaplanujemy

Zakupy są obecne w życiu każdego z nas i nawet wtedy, kiedy nie mamy na nie wyjątkowej ochoty, po prostu trzeba się zmusić i wyjść do sklepu, chociażby po coś do jedzenia. Wielu z nas ma to szczęście, że kocha przebywać w pomieszczeniach, gdzie półki uginają się od licznych towarów, a chodzenie między sklepowymi alejkami przyprawia nas nawet o dreszcze zachwytu. Niezależnie od tego, czy lubimy zakupy, czy też nie, z pewnością wiemy, że oprócz zakupów związanych z jedzeniem równie często musimy zmierzyć się z zakupami dotyczącymi naszego wyglądu.
bielizna

Moda ma niejedno imię - sprawdź oferty

Naszą wizytówkę nieprzerwanie mamy przy sobie. To zdanie wskazuje na to, że to my sami nią jesteśmy, albowiem to, co na siebie wkładamy, wskazuje pośrednio na to, kim jesteśmy oraz jacy jesteśmy. Jeżeli w każdych okolicznościach pragniemy prezentować się jak najlepiej, to nie czekajmy ani momentu dłużej i zastanówmy się czy nasz teraźniejszy wizerunek jest godny pochwały.
Pokaz mody

Najświeższe trendy, które tego sezonu będą królować w szafie prawie każdej dziewczyny

Moda jest wyjątkowo zmienna, zdążyliśmy się o tym przekonać już naprawdę dużo razy. Co sezon wychodzą zupełnie odmienne kolekcje, które tylko czasem nawiązują do minionych. Jednak z reguły podobne stylowo ubrania powracają na nowojorskie pokazy mody po kilku latach od ich premiery.
t shirt z orłem

Doceniajcie to co stworzone w Polsce

Od dłuższego czasu zalewa nas fala produktów z Chin. Odzież, buty, zabawki, sprzęt użytku domowego, nawet pluszowa owca z gór i figurka słynnego krakowskiego smoka nie są wyprodukowane w naszym kraju.


Doceniajcie to co stworzone w Polsce

Chociaż ciężko w to uwierzyć, jest to brutalna prawda.
Moda damska

Dlaczego moda jest tak istotna dla każdej kobiety? z jakiego powodu o odpowiedniej kreacji warto pomyśleć na co dzień?

Nie da się ukryć, że dzisiaj moda ma ogromne znaczenie dla wielu kobiet. Przykładają one się bardziej do tego, aby się podobać oraz prezentować się pięknie każdego dnia. Troszczą się zatem o najmniejszy, chociażby śladowy detal, by wszystko wyglądało świetnie. Poszukują swojego indywidualnego stylu oraz sprawdzają kolekcje różnorodnych projektantów, by móc znaleźć ten najbardziej odpowiednie modele, w których czują się najlepiej. Łatwo jednakowoż zgubić się w tym natłoku dostępnych rzeczy, projektantów i strojów, ciężko odszukać własny prawdziwy styl.
duże rozmiary odzieży dla puszystych

Najmodniejsze trendy dla kobiet

Kiedyś blog odzieżowy był jedynie pretekstem do nawiązania kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się pasją do mody. Blogerki pokazywały, co udało im się upolować na wyprzedażach lub w ulubionych szmateksach.
modna kobieta

Moda jako stały aspekt codzienności wszystkich z nas

Moda się jest nieodłącznym elementem każdego społeczeństwa. Odzież posiadają swoją własną przeszłość, stanowią one formę pozasłownej komunikacji, dzięki czemu stają się fragmentem tradycji danej obyczajowości, bowiem każde krajów ma własne ubiory, zwane ludowymi. Moda prezentuje naszą tożsamość. Aktualnie, w epoce Internetu, kiedy prawie każda część naszego życia prezentowana jest w sieci, wygląd stał się bardzo ważny, nie tylko dziewczyny, ale także chłopcy przykładają coraz większą wagę do tego jak się prezentują.
buty

Trendy jak z wybiegu - zobacz okazje

Nasz wizerunek ma duży wpływ na to, jak widzą nas inni ludzie - w ostatniej i aktualnej dekadzie jest to mocno podkreślane. Zjawisko to widać chociażby w większych firmach, w których to zwraca się sporą uwagę na to, by każdy pracownik był dobrze ubrany i uczesany.