Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Moda
Manekin

Ubrania dla mężczyzny

Odzieży dla mężczyzn zazwyczaj poświęca się znacznie mniej uwagi niż tej dla kobiet. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni nie muszą przywiązywać wago do tego, w co się ubierają. Wynika to w pewnym stopniu z tego, że ubiór dla panów jest bardziej uniwersalny od damskiego. Przykładowo na różnorodne imprezy mężczyzna założy garnitur i będzie to preferowany typ odzieży. Panie natomiast na każde wydarzenie mogą mieć odmienną kreację.

Trendy 2013 czyli modna szafa każdej z nas.

Przyszły się sezon to okres atrakcji. Warto jednak popatrzeć w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie również z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie zapewne i tym razem. Łaskami wciąż będą cieszyć się roślinne motywy, umieszczane przeważnie na sukienkach. Obok nich można zacząć poszukiwać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Problem większości kobiet, czyli w co się ubrać

Wiele z nas niejednokrotnie stojąc przed szafą dochodziła do wniosku „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i mnóstwo innych ciuchów. moda ewoluuje szybko i warto za nią nadążać. Nie musi to wymagać wymiany całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić idealną bazę stylizacji należy mieć.
Suknie wieczorowe

Co w szafie musi mieć każda pani, bez względu na wiek? Dowiedz się, zanim udasz się do sklepu

Z każdym sezonem pojawia się ochota na odnowienie swojej garderoby. Wymarzył nam się nowy płaszcz, nowy model dżinsów albo koszulka, jaką dostrzegłyśmy na wystawie. Jednak nie można lekkomyślnie dążyć za trendami, gdyż nazbyt często się zmieniają oraz to, iż dziś są modne, nie znaczy, że będą na topie za kilka miesięcy, a my nie chcąc ubierać się nie na czasie, upchniemy kurtkę lub sukienkę w najdalszy kąt szafy.
Pokaz mody

Najświeższe trendy, które tego sezonu będą królować w szafie prawie każdej dziewczyny

Moda jest bardzo zmienna, zdążyliśmy się o tym przekonać już naprawdę dużo razy. Co sezon wychodzą całkiem różne kolekcje, jakie jedynie czasem nawiązują do zeszłorocznych. Jednakże z reguły podobne stylowo ciuchy wracają na nowojorskie wybiegi po paru latach od ich premiery.
Moda damska

Panujące w czasie wiosny trendy w modzie damskiej, które za każdym razem się sprawdzą.

Jak przyjęto, w modzie sezonowo pojawia się coś nowego. Nie znaczy to natomiast, iż pewne trendy nie są w dalszym ciągu na topie, gdyż są takie style, jakie są szanowane oraz dobierane przez wiele sezonów. Z tego powodu też panujące w czasie wiosny trendy w modzie kobiecej, jakie zawsze się sprawdzają są czymś, czego podważyć nie można.
ubrania

Jakie istnieją preferencje w zakresie dobierania odzieży? Jakiego rodzaju możemy wyróżnić grupy?

Moda jaka jest każdy widzi, lub przynajmniej stara się tak robić, aby zrozumieć wszelkie najnowsze trendy. Rzecz w tym, jak się okazuje nie jest to tak łatwe, więc przez to występują różne nieporozumienia, niektórzy sądzą, że modnym należy być w każdej sytuacji, inne raczej przeciwnie, że to wymysł mediów, jakie tworzą różnego rodzaju trendy, a ludzie to po prostu podłapują. Gdzie jest w tym prawda?
moda damska

Kobieta piękna zimą - w jaki sposób ciepło się ubrać?

Nieubłaganie zbliżają się zimowe miesiące. Znawcy wróżą, że czekają nas ekstremalnie małe temperatury i spore opady śniegu. To oznacza, że najwyższa pora, by przejść się do sklepu.Na pewno kluczowym zakupem dla niewiasty jest ciepły płaszcz zimowy.
Plażowy trend: Black & white

Modna bielizna na nadchodzący sezon

Coraz bliżej urlopy, więc wraca odwieczny problem – co założyć na plaży? Które stroje kąpielowe są obecnie w modzie? Jakie kroje bielizny są w tym sezonie trendy? Jak zamaskować pulchności? Wszystkiego tego dowiesz się, zapoznając się z tym krótkim tekstem.
Branża odzieżowa

Odzież w Polsce

Jeśli ktokolwiek uważa, że tylko panie lubią kupować ciuszki, to jest w dużym błędzie. Od dawna jest jasne, że w taki sam obłęd zakupów mogą wpaść również panowie. Wszyscy dążymy by idealnie wyglądać, dlatego ogromne znaczenie posiada dla nas odzież. I choć jej forma oraz zgodność z trendami jest niezwykle ważna, to wielkie, jeśli nawet nie największe, znaczenie ma dla nas komfort chodzenia. Wybieramy naturalne tkaniny oraz dopasowane stroje.