Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Moda
Buty damskie, szpilki

Obuwie hand made

Bez wątpienia wszystkie kobiety potrafią wyliczyć jednym tchem wszelkie, uwielbiane na całym świecie, marki obuwnicze. Ubóstwiani producenci, tacy jak Christian Loboutin, czy Manolo Blahnik, posiadają tłumy swoich miłośniczek w każdym zakątku Ziemi. Ten ostatni poprawił swoje notowania dzięki, osiągającemu rekordy oglądalności, serialowi „Seks w wielkim mieście”. Główna bohaterka, pisarka Carrie, zamieszkujące Nowy Jork, uwielbiała buty tego projektanta.
kozaki

Jak kozaki oficerki przestały bywać typowo męskim i żołnierskim obuwiem

Jeszcze kilka lat temu służba żołnierska była obligatoryjna. Nastolatkowie przyoblekali stosowny uniform, który wedle przysłowia działa jak magnes przyciągający damskie spojrzenia. Żołnierskie dwuszeregi nie bywają oczywiście zarezerwowane tylko i wyłącznie dla chłopów. Panie również mogą wstąpić do armii i prezentować się jak poborowi, a ściślej, żołnierki. Jeśli którejś z nich z bronią jednakże do twarzy nie bywa, wybierze prostsze wyjście: pójdzie do sklepu i kupi sobie skóropodobne kozaki oficerki.
moda damska

Kobieta piękna zimą - w jaki sposób ciepło się ubrać?

Niedługo zaczną się zimowe tygodnie. Synoptycy przewidują, że czekają nas ekstremalnie niskie temperatury i spore opady śniegu. To znaczy, że najwyższy czas, by wybrać się do sklepu.Bez wątpienia najważniejszym wyborem dla niewiasty jest cieplutki płaszcz zimowy.
golenie

Codzienne golenie zarostu na twarzy – jakim sposobem można je sobie dziś skutecznie uprzyjemnić?

Brak zarostu dalej jest w modzie, dlatego najważniejszym elementem codziennej toalety ogromnej większości mężczyzn jest golenie twarzy. Niestety, nie zawsze jest to jednak wygodna czynność. Wiele osób narzeka na podrażnienia skóry po goleniu, niemiłe szczypanie czy inne dolegliwości. Jak efektywnie uprzyjemnić sobie codzienne golenie twarzy?
mężczyzna

Obecnie mężczyźni starają się większą wagę przykładać do swojego wyglądu

Teraz już na pewno żaden chłopak nie musi wstydzić się tego, że o siebie dba. Elegancki mężczyzna to teraz symbol pożądania dla na pewno każdej kobiety. Trzeba wiedzieć, jakimi zaletami musi odznaczać się zadbany mężczyzna w teraźniejszych czasach.
Moda dla mężczyzn

Najbardziej widoczne trendy w modzie męskiej na wiosnę i lato 2015 - przegląd

Każda pora roku jest obfita w nowe nurty modowe. Choć wydawać by się mogło, że to temat głównie dla kobiet, nie jest to wcale prawdą, ponieważ równie dużą uwagę przywiązuje się do mężczyzn. Wbrew opiniom stylowych mężczyzn jest naprawdę wielu, dlatego też w żadnym razie nie warto ich ignorować. Jak prezentuje się moda męska w letnich miesiącach 2015 roku?
tunika

Tuniki damskie to dobra alternatywa dla każdej dziewczyny, bo niezależnie od typu figury zawsze może wyglądać korzystnie.

Moda bywa dla pań niezwykle istotną kwestią. Ale nie wszystkie poświęcają jej dużo czasu, nie wszystkie miewają ku temu sposobności. Nie można zatem przecenić miejsc, w których aktualna moda odbija się niczym w zwierciadle. Moda dla kobiet to nie tylko odziez, to nie tylko obuwie, dodatki i aktualności z wybiegów. To niejednokrotnie również styl życia i poczucie tożsamości. Każda pani w skrytości ducha pragnie, aby mówiono o niej, że posiada własny styl. Własny styl to takie ziarko pieprzu dodane do mdłej potrawy, to taki nietuzinkowy sznyt nadany nawet ponadczasowemu zestawowi ubrań.
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Należy nosić stylowe ubrania!

Taka rada dla pań, które co prawda chciałyby elegancko wyglądać, ale z przeróżnych powodów owa sztuka średnio im niestety wychodzi. Może głównie chodzi o to, że w dzisiejszych czasach błyskawicznie rośnie ilość kobiet, które za bardzo podążają za modą.
moda

Za aktualnie obowiązującą modą próbują nadążyć ludzie zajmujący się produkcją ubrań

Moda to element codzienności, który często, a w zasadzie ciągle ulega zmianom. Modzie podlegają najróżniejsze aspekty rzeczywistości. Zazwyczaj jednak mówiąc na temat mody myśli się o elementach związanych z odzieżą i ogólnie ludzkim wyglądem. Trendy modowe ulegają zmianom stosunkowo często, niejednokrotnie można również zaobserwować, że rzeczy modne w przeszłości powracają i ponownie są wykorzystywane przez spore rzesze ludzi.
Plażowy trend: Black & white

Modna bielizna na nadchodzący sezon

Coraz bliżej wakacje, stąd pojawia się odwieczny problem – co na siebie włożyć na plaży? Jakiego koloru stroje kąpielowe są teraz modne? Jaka bielizna jest w te wakacje trendy? Jak zamaskować pulchności? Problemy rozwiążesz, zapoznając się z tym krótkim tekstem.
1 2 3 4 5 6 7