Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Lato
kapcie dla dzieci

Obuwie domowe - które trzeba nabyć, by zapewnić swym stopom wygodę?

Lato z wolna dobiega końca. Nachodzącą jesień zwiastują nie tylko liście spadające z drzew, lecz również coraz krótsze dni, chłodne poranki, nocne przymrozki.
kobieta w sukience

Eleganckie sukienki – najważniejsze w garderobie każdej dziewczyny

Sukienki wizytowe powinny być jedną z istotniejszych części szafy każdej stylowej kobiety, zwłaszcza tej, która bardzo często pojawia się na uroczystych eventach. Tego typu odzież dodaje każdej kobiecie gracji a także oddaje jej wyjątkową urodę. Każda kobieta pragnie przecież wyglądać atrakcyjnie. Sukienka jest najlepszym sposobem na to, aby pokazać swoje najlepsze atuty.
Sukienki Olimpia

Sukienki klasyczne - wyglądaj modnie

Sukienki do pracy, to idealna sprawa, gdy rzeczywiście robi się upalnie. Kiedy żar leje się z nieba nie ma chyba bardziej komfortowej części garderoby od sukienki właśnie. Jeden wymóg – sukienki na lato nie mogą być zrobione całkowicie z poliestru.
Biżuteria Diva - bransolety

Ręcznie robiona biżuteria

Mamy cudowne lato, chodzimy w zwiewnych, delikatnych sukienkach i sandałkach. Słoneczny nastrój wszędzie dokoła. Idealnym dodatkiem do lekkich stylizacji będzie biżuteria ręcznie robiona.
buty sportowe

Na jakie obuwie wybrać na lato?

Dobór odpowiednich butów na lato to sprawa niezwykle istotna. W gorących miesiącach noga reaguje całkowicie inaczej niż w innych porach. Gdy jest ciepło, stopa wymaga o wiele więcej powietrza i nieco więcej miejsca. Wielokrotnie okazuje się, iż w gorących miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie ze względu na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest zatem, aby dobrać latem właściwy model butów.