Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Lato
Sukienki Olimpia

Sukienki klasyczne - wyglądaj modnie

Sukienki do pracy, to idealna sprawa, gdy rzeczywiście robi się upalnie. Kiedy żar leje się z nieba nie ma chyba bardziej komfortowej części garderoby od sukienki właśnie. Jeden wymóg – sukienki na lato nie mogą być zrobione całkowicie z poliestru.
Biżuteria Diva - bransolety

Ręcznie robiona biżuteria

Mamy cudowne lato, chodzimy w zwiewnych, delikatnych sukienkach i sandałkach. Słoneczny nastrój wszędzie dokoła. Idealnym dodatkiem do lekkich stylizacji będzie biżuteria ręcznie robiona.
kapcie dla dzieci

Obuwie domowe - które trzeba nabyć, by zapewnić swym stopom wygodę?

Lato powoli dobiega końca. Nadciągającą jesień zwiastują nie tylko liście spadające z drzew, ale również coraz krótsze dni, chłodne poranki, zimne noce.
kobieta w sukience

Eleganckie sukienki – najważniejsze w garderobie każdej dziewczyny

Sukienki wizytowe powinny być jedną z istotniejszych części szafy każdej kobiety, zwłaszcza tej, która bardzo często bywa na uroczystych przyjęciach. Tego rodzaju odzież dodaje każdej kobiecie niezmiernej gracji oraz oddaje jej wyjątkową urodę. Każda z nas pragnie przecież wyglądać bardzo atrakcyjnie. Sukienka jest najlepszym sposobem na to, ażeby uwypuklić swoje atuty.
buty sportowe

Na jakie obuwie wybrać na lato?

Dobór odpowiednich butów na lato to sprawa niezwykle istotna. W gorących miesiącach noga reaguje całkowicie inaczej niż w innych porach. Gdy jest ciepło, stopa wymaga o wiele więcej powietrza i nieco więcej miejsca. Wielokrotnie okazuje się, iż w gorących miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie ze względu na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest zatem, aby dobrać latem właściwy model butów.