Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Lato
Sukienki Olimpia

Sukienki klasyczne - wyglądaj modnie

Sukienki do pracy, to doskonała sprawa, jeżeli rzeczywiście robi się gorąco. Gdy ukrop leje się z nieba nie ma prawdopodobnie bardziej wygodnej części garderoby od sukienki właśnie. Jeden wymóg – sukienki letnie nie mogą być wykonane w stu procentach z poliestru.
kobieta w sukience

Eleganckie sukienki – najważniejsze w garderobie każdej dziewczyny

Sukienki wizytowe powinny być jedną z istotniejszych części szafy każdej kobiety, zwłaszcza tej, która bardzo często bywa na uroczystych przyjęciach. Tego rodzaju odzież dodaje każdej kobiecie niezmiernej gracji oraz oddaje jej wyjątkową urodę. Każda z nas pragnie przecież wyglądać bardzo atrakcyjnie. Sukienka jest najlepszym sposobem na to, ażeby uwypuklić swoje atuty.
kapcie dla dzieci

Obuwie domowe - które trzeba nabyć, by zapewnić swym stopom wygodę?

Lato powoli zbliża się ku końcowi. Nachodzącą jesień zapowiadają nie tylko spadające z drzew liście, ale również coraz krótsze dni, rześkie poranki, zimne noce.
buty sportowe

Na jakie obuwie wybrać na lato?

Dobór odpowiednich butów na lato to sprawa niezwykle istotna. W gorących miesiącach noga reaguje całkowicie inaczej niż w innych porach. Gdy jest ciepło, stopa wymaga o wiele więcej powietrza i nieco więcej miejsca. Wielokrotnie okazuje się, iż w gorących miesiącach stopa staje się nawet nieco większa właśnie ze względu na niezwykle wysokie temperatury. Bardzo istotne jest zatem, aby dobrać latem właściwy model butów.
Biżuteria Diva - bransolety

Ręcznie robiona biżuteria

Mamy gorące lato, chodzimy w powiewnych, delikatnych sukienkach i sandałkach. Wakacyjny nastrój wszędzie wokół. Doskonałym uzupełnieniem lekkich stylizacji jest biżuteria ręcznie robiona.