Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Dziecko
Chrzciny

W jaki sposób przygotowywać się do chrzcin dziecka?

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie dziecka jest samoistną koleją rzeczy praktycznie każdego człowieka. Jest to w pewnym sensie nasze wyraz naszego zrealizowania w życiu oraz stabilizacji, do jakiego permanentnie zmierzamy. W tym miejscu odnotować jednak trzeba, że zostanie rodzicem w całkowitym tego słowa znaczeniu w wielu przypadkach może nas przerastać.
Inspiracje od Gatty na Sylwestra

Kolczyki zrobione ze sreberka dla dzieciaków - a więc, dlaczego dorośli przekłuwają uszy dzieciom

Przeciwko pozorom biżuteria dla dzieci to nie tylko piękne imitacje, którymi to dziecko się bawi, albo nosi aby chwalić się osobom znajomym. w rzeczywistości wielu rodziców od samego początku "naznacza" dzieciątko wraz z ratunkiem prawdziwej biżuterii, która najczęściej są kolczyki ze sreberka albo ze złotka, przekłuwając uszka maluszka (najbardziej często spotyka to dziewczynki), jeszcze zanim ono będzie wstanie wypowiedzieć słówko "Nie" lub całkiem przeciwnie - "Tak".
inwestycja

Nowa linia butów marki Bartek już w salonach

Dzieci szybko rosną, szczególnie w pierwszych latach swojego życia. Każdy rodzic wie, iż powiązane jest to z mnożącymi się wydatkami.


Nowa linia butów marki Bartek już w salonach

Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa generacja obuwia dziecięcego firmy Bartek.
Wegetarianizm, dziecko

Pielęgnacja dziecka od pierwszych dni po narodzinach

Urodzenie się dziecka jest wielką zmianą w każdej rodzinie. Jest to szczególnie niezwykłe wydarzenie, gdy pojawia się pierwsze dziecko. Świeżo upieczeni rodzice stosunkowo często nie zawsze mają wiedzę, jak z dzieckiem postępować i w jaki sposób spędzać z nim czas. Do tego natomiast potrzeba nie tylko umiejętności, ale także zbioru pomocnych przedmiotów.
niemowlę

Duży dobór ubranek dla najmłodszych, dzięki którym pociechy będą się prezentować codziennie wspaniale

Noworodek jest mały, lecz w wielkim błędzie jest ten człowiek, który myśli, że to nieduży wydatek. W sumie pewnie mało który Polak nie zdaje sobie sprawy jak dużym kosztem jest w XXI wieku utrzymanie dziecka... Jednakże na pewno bardzo warto, w końcu dzieci są ogólnie niezwykłymi istotami, pewnie autentycznie każdy trzeźwo rozumujący odbiorca zgodzi się z tym wszystkim. Często jednak polscy rodzice miewają ogromne kłopoty z tym, aby niejako kupić wyprawkę dla własnego niemowlaka.
kapcie

Kapcie dziecięce powinny być wygodne

Im mniejsze jest nasze potomstwo, tym lepiej bucik powinien się przytrzymywać stópki, dlatego dla maluchów należy kupować takie buty, które będą zapinane. Wtenczas będziemy posiadali świadomość, że wciąż będą one w dobry sposób przytrzymywały się nóżki, a przy tych wręcz najmłodszych dzieciaczkach będziemy mogli przez jakiś czas nie zamartwiać się tym, że będą pragnęły ściągać buty oraz biegać na boso.
kapcie

Ekotuptusie uradują każde dziecko

Kapcie dla dzieci muszą odpowiednio przytrzymywać się stópki

Chcąc zatroszczyć się o zdrowe stopy naszego potomstwa, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by ciągle kupować mu odpowiednie obuwie.
czarne buty

Klasa butów a choroby - czyli jak kupować właściwe obuwie?

Kupienie właściwego obuwia wcale nie jest takie łatwe - dobre buty dla dorosłych, buciki czy też kapcie dziecięce to wbrew pozorom poważne decyzje. Ich niewłaściwe dobranie może skończyć się źle dla naszych nóg - haluksy to tylko jeden z negatywnych skutków. Przede wszystkim pamiętajmy, by kupując buty nie kierować się modą a wygodą. Zdrowie, komfort jest dużo ważniejsze niż wszelkie upodobania.
Noworodek

Jak należycie się przygotować na urodziny dziecka, co będzie niezbędne na samym początku.

Narodziny pierwszego dziecka to dla każdej rodziny bardzo duże przeżycie, ale również wiele zmian w dotychczasowym życiu. Kończy się okres zabawy i swobody, imprezowania przez całą noc, a zaczynają obowiązki na kolejne kilkanaście lat. Dziecko w rodzinie to również duże koszty, bo przed narodzinami należy zadbać o szereg sprzętów i akcesoriów. W związku z tym młodych rodziców przez ten okres czekania na poród będzie czekać wiele zakupów, bo pewne rzeczy są po prostu niezbędne i należy je mieć.
kurtka

Obuwie dla matek i kamizelki dla dzieciaków - sprawdź, co jest trendy

W obecnych czasach bardzo ważny jest fajny wygląd. A na świetny wygląd składają się wszystkie elementy naszego stroju. Dla wielu pań najistotniejsze jest obuwie. Dlatego nawet botki rozmiar 43 bardzo prędko znikają ze sklepowych półek. Bo każda z kobiet marzy o tym, żeby posiadać modne i komfortowe obuwie. Wiadomo, że wszystkie z pań, bez względu na rozmiar obuwia, chce posiadać kilka par butów. Każde na inną okazję i do różnych stylizacji.
1 2