Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Dziecko
Noworodek

Jak należycie się przygotować na urodziny dziecka, co będzie niezbędne na samym początku.

Urodziny pierwszego dziecka to dla każdej rodziny bardzo duże przeżycie, ale także wiele zmian w dotychczasowym życiu. Kończy się okres zabawy i swobody, imprezowania do białego rana, a zaczynają obowiązki na kolejne kilkanaście lat. Dziecko w rodzinie to również ogromne koszty, bo przed narodzinami trzeba zadbać o wiele sprzętów i akcesoriów. Tak więc przyszłych rodziców przez te kilka miesięcy oczekiwania na poród czekać będzie wiele zakupów, bo pewne rzeczy są konieczne i trzeba je mieć.
Chrzciny

W jaki sposób przygotowywać się do chrzcin dziecka?

Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadanie dziecka jest naturalną koleją rzeczy prawie każdego człowieka. Jest to w pewnej mierze nasze wyraz naszego spełnienia w życiu oraz stabilizacji, do którego permanentnie dążymy. W tej sytuacji uświadomić sobie natomiast trzeba, że zostanie rodzicem w całkowitym tego słowa znaczeniu w szeregu przypadków może nas przerastać.
niemowlę

Duży dobór ubranek dla najmłodszych, dzięki którym pociechy będą się prezentować codziennie wspaniale

Noworodek jest niewielki, ale w bardzo dużym błędzie jest taki człowiek, który sądzi, że to nieduży koszt. Tak naprawdę zapewne mało który osobnik nie wie jak poważnym kosztem jest dzisiaj dziecko... Jednakże na pewno warto, w końcu dzieci są generalnie wspaniałymi istotami, pewnie każdy dobrze rozumujący czytelnik zgadza się z akurat tym wszystkim. Nierzadko jednakowoż polscy rodzice mają bardzo duże kłopoty z tym, aby tak jakby zakupić wyprawkę dla własnego niemowlaka.
ubrania

Ubieraj się atrakcyjnie i szykownie także w ciąży!

Kobiety w ciąży powinny w pewnym momencie pomyśleć o zakupie wybornej odzieży ciążowej. Jeszcze kilkanaście lat temu, wybór odzieży ciążowej był całkiem zawężony, aczkolwiek dzisiaj jest on faktycznie mnogi. Będąc w ciąży, również wolno ubierać się modnie oraz gustownie, natomiast wydatny brzuszek nie musi być trudnością. W sklepach z odzieżą ciążową odkryjemy obfity asortyment, w skład którego wchodzi bielizna ciążowa Warszawa, bluzki ciążowe, spodnie, spódnice ciążowe oraz mnogość innych ubrań - atrakcyjnych, szykownych oraz niesłychanie eleganckich.
Inspiracje od Gatty na Sylwestra

Kolczyki zrobione ze sreberka dla dzieciaków - a więc, dlaczego dorośli przekłuwają uszy dzieciom

Przeciwko pozorom biżuteria przeznaczona dla dzieci to nie jedynie przepiękne imitacje, którymi dzieciak się bawi, lub nosi aby chwalić się osobom znajomym. w rzeczywistości wielu rodziców od samego początku "naznacza" dzieciątko wraz z pomocą prawdziwej biżuterii, która najbardziej często bywają kolczyki ze sreberka lub ze złotka, przekłuwając uszy maluszka (najczęściej spotyka to dziewczyneczki), jeszcze nim ono samo będzie wstanie powiedzieć słówko "Nie" albo przeciwnie - "Tak".
inwestycja

Nowa linia butów marki Bartek już w salonach

Dzieciaki ekspresowo dojrzewają, w szczególności w okresie pierwszych dziesięciu lat. Każda matka wie, że wiąże się to z mnogimi wydatkami.


Nowa linia butów marki Bartek już w salonach

Od niedawna w sklepach obuwniczych pojawiła się nowa seria obuwia dziecięcego firmy Bartek.
moda dziecięca

Pięknie dobrany ubiór dla każdego dziecka.

Przeglądając ubranka dla dzieci , jest się w stanie spostrzec jaka jest różnorodność, zarazem jeżeli chodzi o chłopców jak i dziewczynki. Już patrząc na niemowlaki zauważymy jak niektóre mamy chcą, aby jej dziecko było ubrane modnie. Tymczasem co oznacza trendy? Przede wszystkim wzorując się nieraz na stylu ubierania dzieci popularnych ludzi. Jednak nie tylko będzie to brane pod uwagę. Według wielu projektantów wiek dziecięcy jest to najlepszy, jaki może istnieć i dlatego też ciuszki muszą to odzwierciedlać. Czyli wszystko w swoim czasie.
kapcie

Ekotuptusie uradują każde dziecko

Kapcie dla dzieci powinny być wygodne

Chcąc zadbać o prawidłowe stopy naszego dziecka, musimy dołożyć wszelkich starań, aby zawsze kupować mu odpowiednie obuwie.
Wegetarianizm, dziecko

Pielęgnacja dziecka od pierwszych dni po narodzinach

Narodziny dziecka są ogromną zmianą w każdym domu. Jest to tym bardziej niezwykła chwila, gdy rodzi się pierwsze dziecko. Młodzi rodzice stosunkowo często nie do końca wiedzą, jak z dzieckiem postępować i w jaki sposób spędzać z nim czas. Do tego natomiast potrzeba nie tylko zdolności, ale także zestawu pomocnych przedmiotów.
kapcie

Kapcie dziecięce powinny być wygodne

Im mniejsze jest nasze dziecko, tym lepiej bucik powinien się przytrzymywać stópki, przez to dla maluszków należy wybierać takie obuwia, które będą zapinane. Wtenczas będziemy mieli świadomość, że zawsze będą one w dobry sposób trzymały się nóżki, a przy tych naprawdę najmłodszych dzieciaczkach będziemy mieli szansę przez jakiś czas nie zamartwiać się tym, że będą chciały ściągać buty i chodzić na boso.
1 2