Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Stylizacja
Bluza z kapturem

Stylowa bluza JBMNT i słynne okulary New Bad Line to przepis na dobry wygląd

Miłośnicy hip-hopu bezsprzecznie zainteresują się nowatorską linią odzieży marki JBMNT, która zrodziła się za pomocą jednego z lepszych zespołów hip-hopowych na Słowacji. Marka ta cieszy się dużym zaciekawieniem, w niesłychanie krótkim czasie zyskała znaczne zaufane.
kurtka

Obuwie dla matek i kamizelki dla dzieciaków - sprawdź, co jest trendy

W tych czasach niezmiernie istotny jest świetny wygląd. A na świetny wygląd składają się wszystkie elementy naszego stroju. Dla większości kobiet najważniejsze są buty. Dlatego nawet botki rozmiar 43 bardzo prędko znikają ze sklepowych półek. Bo każda z kobiet chciałaby posiadać modne i komfortowe obuwie. Oczywiście wszystkie z pań, bez względu na rozmiar obuwia, chciałaby mieć kilka par butów. Każde na różne okazje i do innego stroju.
tatuaż

Zmywalne tatuaże

Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuszek oraz przyklejane tatuaże. Jednakże tym razem w edycji wyszukanej – zamiast barwnych obrazków, złote oraz srebrne wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny hit na lato, przede wszystkim plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak prawdziwa biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obraz na skórę, gazikiem z wodą nacieramy, oczekujemy krótki czas i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się w przybliżeniu 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka różnych wzorów. Koszty niezależnie od firmy to około 30 złotych.
moda

Czy warto kierować się modą i trendami w zakresie wykreowania własnego stylu?

Może to wielu zaskoczyć, ale to czy ktoś jest gwiazdą nie jest kwestią zamożności lub też urodzenia, to jakby bardziej stan umysłu. Widoczne jest już to od najmłodszego wieku, tak więc już w tym czasie niektóre pociechy wyróżniają się z grupy rówieśników, inaczej się ubierają i zachowują. Choć ich zachowanie nie odbiega zbytnio od ogólnie przyjętych norm, to sposób w jaki się wypowiadają lub też się zachowują, zostaje w pamięci.
sukienka

Poszukiwanie perfekcyjnej sukni na studniówkę

Odwiecznym szkopułem licealistek bywa dobór odzieży na bal studniówkowy. Poszukiwanie perfekcyjnej sukienki zaczyna się na długo przed balem maturalnym.
okulary pilotki

Dostępne trendy - co powinno się nabywać w marketach?

Obecnie wielu osób zwraca dużą uwagę na wygląd. I nie chodzi w tej okolicy tylko o materię wagi, jednak bardziej o to, jakie rzeczy osobistość ma założone na siebie.
ubrania

Jakie istnieją preferencje w zakresie dobierania odzieży? Jakiego rodzaju możemy wyróżnić grupy?

Moda jaka jest każdy widzi, lub chociaż stara się to robić, by poznać wszystkie najnowsze trendy. Rzecz w tym, jak się okazuje nie jest to tak proste, więc z tego powodu występują różne nieporozumienia, jedne osoby sądzą, iż modnym należy być w każdej sytuacji, inne wręcz przeciwnie, że to wymysł mediów, jakie kreują różne trendy, a ludzie to po prostu podłapują. Gdzie jest w tym prawda?
Biżuteria Diva - bransolety

Ręcznie robiona biżuteria

Mamy cudowne lato, chodzimy w zwiewnych, delikatnych sukienkach i sandałkach. Słoneczny nastrój wszędzie dokoła. Idealnym dodatkiem do lekkich stylizacji będzie biżuteria ręcznie robiona.
bluzka damska z kołnierzykiem

Zainteresowania modą dla kobiet dostarczają światu, która jest bez wątpienia bardzo szeroka

Zainteresowania modą damską wprowadzają do świata, która jest naprawdę niezwykle obszerna, sporo ciekawych projektów Nie dość, że możemy tutaj wyszperać różnych trendów, naszych rodowitych projektantów, to dodatkowo wiele kobiet inspiruje się trendami z innych krajów świata. Ogólnoświatowy przekaz wiadomości pozwala na błyskawiczne rozprzestrzenianie się informacji o wszelkich ostatnich krzykach mody.
kobieta na zakupach

Ciekawe porady ubraniowe

Być modnym i gustownym? W jaki sposób to zrobić? Poniżej zamieściliśmy kilka porad. Najczęściej przy tym najlepiej nie żałować sobie odrobiny pieniędzy na potrzebne ubrania. Warto zadbać od razu o dodatki do ubioru, o eleganckie, nieprzeciętne wisiorki pasujące przykładowo.