Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Kurtka
Suknie wieczorowe

Co w szafie musi mieć każda pani, bez względu na wiek? Dowiedz się, zanim udasz się do sklepu

Z każdym sezonem nachodzi nas ochota na odświeżenie swojej garderoby. Wymarzył nam się nowy płaszcz, nowy model dżinsów albo koszulka, jaką dostrzegłyśmy w centrum handlowym. Jednakże nie można ślepo dążyć za trendami, gdyż zbyt często się zmieniają i to, że dziś są modne, nie znaczy, że będą na topie za kilka miesięcy, a my nie chcąc być ubraną nie na czasie, upchniemy kurtkę czy sukienkę w najodleglejszy kąt szafy.

Moda w sezonie wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można streścić w jednym zdaniu jako pomieszanie z poplątaniem. Nadal popularne będą barwy pudrowe królujące tej zimy. Oprócz nich, napotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno jeżeli chodzi o barwy, jak też materiały.
moda

Polki lubią robić zakupy i jak tylko mają na to środki, to jest to dla nich źródło dużej radości

Po tylu latach socjalizmu, kiedy jedną oczywistą rzeczą w sklepie były wieszaki i półki, współczesny dobrostan niejednego może przyprawić o zawrót głowy. Czasem przejawia się to też zakupami więcej niż potrzeba. Ale gdy uda się zwalczyć chęć kupowania wszystkiego,  można spokojnie korzystać z luksusu wolnego rynku.
zima

W jaki sposób przygotować garderobę na zimę

Rękawiczka rękawiczce nierówna. Nawet dawniej, kiedy jeszcze były pojedynki, to lepiej było zostać wezwany na pojedynek przez bogatego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie także mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy zakupić mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule spojrzymy na rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.