Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Garderoba
mężczyzna

Męski outfit - jak powinien się prezentować mężczyzna z klasą

W obecnych czasach, mimo iż sporo się mówi, na temat tego by nie oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nadal aktualne. Dodatkowo – bardzo często praktykowane. Z tego powodu jeśli ktoś zapomni o tym, jak powinno się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może dostać odmowną odpowiedź, co gorsza – z własnej winy.
męzczyzna w koszulce

Moda w rozmiarze XL – jak zestawiać ubrania, by osiągnąć odpowiedni rezultat?

Osoby, które mają pełniejsze kształty mogą wyglądać naprawdę apetycznie w prawidłowo dostosowanych do ich figury ubraniach. Na szczęście, sektor odzieżowy rozwija się błyskawicznie, tym samym każda osoba będzie w stanie przygotować strój, który będzie zgodny z jej wymaganiami. W jaki sposób zaplanować stylizację, jeżeli nosi się większy rozmiar?
sukienka

Sukienki i akcesoria Asos

Wybierając rewelacyjna kosmetyki naturalne popularnych i cenionych firm możemy mieć pewność ich rewelacyjnego działania. Wysoki poziom, który przejawiają producenci w swoich doskonałych ofertach stwarza najlepsze możliwości każdego dnia. Klienci, którzy są wyjątkowo usatysfakcjonowani otrzymywaną jakością kosmetyków wiedzą, że mogą liczyć na czołowego producenta zawsze oraz wszędzie. Doskonała cera bez przebarwień jest świadectwem najwyższej jakości kosmetyków.
Maszyna do szycia

Szycie na miarę - sposób na idealne ubrania

Wiele z nas z pewnością pamięta nadal czasy, kiedy w każdym domu miała swoje miejsce maszyna do szycia. Sklepy z ubraniami nie proponowały nic specjalnego, zazwyczaj jeden wzór spódnicy i bluzki i jeśli kobieta pragnęła być modnie i ładnie ubrana musiała wziąć sprawy w swoje ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie potrafiły świetnie posługiwać się maszyną do szycia i potrafiły zaprojektować czasami takie wspaniałości, że dziś z chęcią same je nosimy.
stylistka

Chcesz prezentować się nienagannie w biurze? Znajdź stylistkę

Jeśli jesteśmy personą na najwyższym stanowisku, to, jak się ubieramy jest szalenie ważne. Bowiem nie jesteśmy jedynie oceniani za nasze kompetencje i sposób bycia, te realia minęły na zawsze.
Sukienka

Zawartość kobiecej szafy czyli co interesującego da się znaleźć w garderobie każdej pani.

Kobiece szafy niekiedy będą miały dużo większą pojemność niż garderoby każdego pozostałego domownika. Jeżeli u kogoś w domu są dziewczynki, to szybko może się okazać, że swoimi potrzebami dorównają mamom, lecz jeżeli będą sami panowie, to ich wymagania jeśli chodzi o objętość szafy będą jednak dużo mniejsze.

Problem większości kobiet, czyli w co się ubrać

Wiele z nas wiele razy stojąc przed garderobą myślała sobie „Nie mam co na siebie włożyć”. Pomimo tego, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i dziesiątki innych ciuchów. moda ewoluuje szybko i dobrze jest za nią podążać. Nie powinno to oznaczać wymiany całej garderoby co sezon, ale kilka strojów, które zawsze są modne i mogą stanowić doskonałą bazę stroju należy mieć.
Odzież XXL

Ubrania dla osób otyłych – gdzie można dostać produkty?

Dziś coraz więcej osób boryka się z mniejszą bądź większą nadwagą i jest to niezaprzeczalny fakt, z którymi trzeba się pogodzić. Powodów podobnej sytuacji jest co najmniej parę. Przeważnie, winne są zmieniające się zwyczaje społeczeństwa odnoszące się do zjadanych posiłków.
beżowe szpilki z kokardką

Kilka interesujących informacji o ponadczasowych szpilkach, czyli z jakich powodów każda elegantka powinna mieć tego typu obuwie

Która z nastolatek nie marzy o tym, by w końcu kupić sobie elegancką kieckę i buty na dużym obcasie? Sukienki niekoniecznie z górnej półki, jak również eleganckie albo skórzane szpilki są przecież wyznacznikiem kobiecości. A kobiety po pięćdziesiątce swoje sukienki i ubrania trzymają nawet w kilku komodach, a botki i letnie sandały zajmują niemalże całą przestrzeń szafki na obuwie.
wizerunek

Jakim sposobem zatroszczyć się o swój osobisty image?

Posiadanie przez nas przyciągającej prezencji jest przez nas bardzo pożądane. Dobry ubiór jest bowiem elementem, jaki jest w stanie zaprocentować pozytywnie w wielu życiowych sytuacjach i to najczęściej, kiedy całkowicie się tego nie spodziewamy. Można domyślać się, że taki stan spotyka nade wszystko kobiety, niemniej jednak znaczenie wizerunku naturalnego mężczyzny jest dzisiaj także doceniane przez całe środowisko.
1 2 3