Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Ubrania
sklep z odzieżą używaną

Dlaczego warto kupować ubrania używane? Czy ich jakość jest właściwa? Co należy wiedzieć?

Branża modowa to nie tylko najmodniejsza kolekcja odzieży ze sklepów z wyższej półki – to też odzież drugiego obiegu. Rozpowszechnianie tego typu odzieży w obecnych czasach staje się coraz bardziej popularne.
Sukienka

Zawartość kobiecej szafy czyli co interesującego da się znaleźć w garderobie każdej pani.

Szafy kobiet często mają dużo większą objętość niż garderoby wszystkich pozostałych domowników. Jeżeli u kogoś w domu będą dziewczynki, to szybko może się okazać, że swoimi potrzebami będą dorównywać mamom, lecz jeśli będą sami mężczyźni, to ich potrzeby pod względem objętości szafy będą jednak dużo mniejsze.
trampki

Sukienki dziewczęce rozmiar 152 wyszukamy w sieci

Wygodne ubrania to podstawa. Powinniśmy zaznaczyć, że podstawą są odpowiednie rzeczy, w których będziemy się czuć swobodnie oraz które nie będą ograniczały naszych ruchów. Dlatego wszystko powinniśmy dopasowywać odpowiednio pod siebie oraz kupować w prawidłowym rozmiarze.
t-shirt

Właściwy wybór ubrań – z jakiego powodu powinniśmy więcej poświęcać temu uwagi

Jak cię widzą, tak cię piszą – większość z nas zna to stare powiedzenie. Nie da się ukryć, że jest w nim dużo prawdy. Choć wiadomo, że ważne jest to, co kryje się w nas, wciąż oceniamy i jesteśmy oceniani po tym, co widoczne. Zwłaszcza pierwsze wrażenie pełni ogromną rolę. Liczy się to przy wybieraniu partnera, przy rozmowie o pracę, a nawet przy zwyczajnych znajomościach. Stąd też nie dziwi, że wiele osób przywiązuje bardzo dużą uwagę do tego, by jak najlepiej wyglądać i by sprawiać dobre wrażenie.
sklep z odzieżą używaną

Hurtownia z odzieżą używaną dostaje regularne dostawy i zajmuje się sortowaniem i rozdzielaniem ubrań

Odzież otrzymuje kolejne życie

Czasem jest tak, że nie chcemy ubierać tego, co każdy ma możliwość sobie nabyć w sieciowych marketach, dlatego znacznie częściej obywatele udają się do sklepów, które oferują używaną odzież.
stylizacja

Zmiana wyglądu ze stylistą oraz doświadczona analiza kolorystyczna

Poprawnie dobrany ubiór może zdziałać niezwykle wiele - odmłodzić nas, odświeżyć image, spowodować, iż będziemy prezentować się atrakcyjnie, seksownie lub profesjonalnie. Jednakże nie każdy z nas umie wybierać ubrania, jak fachowy stylista. Częstokroć kupujemy przeróżne stroje pod wpływem impulsu, nierzadko lądują one potem głęboko w szafie.
mężczyzna

Teraźniejsze ubrania na topie w modzie męskiej na każdy dzień dla każdego chłopaka

Mężczyzna dbający o siebie i swoją aparycję to marzenie prawie każdej dziewczyny. Natomiast nie wszystkie chciałyby mieć faceta, który bywa w łazience, przed lustrem i pod natryskiem więcej czasu niż one. Kim tak naprawdę jest i jak musi wyglądać ten perfekcyjny mężczyzna?
torebka

Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie definiują jej właścicielkę

Damska torebka to jest coś, co chyba każdego faceta przeraża. Studnia bez dna, kobiecy zamęt, w jakim bez zadnych trudności odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najbardziej natomiast mężczyzn przeraża, kiedy ich partnerka prosi, aby coś wyciągnąć z torebki… No okej, lecz jak tu to wszystko ogarnąć? Bądźmy jednak obiektywni i przyznajmy, że w jednej torebce jest bardziej schludnie i przyzwoicie, w drugiej bezwzględny nieporządek. Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej definiują jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?
Kobieta

Już teraz odwiedź markety z ciuchami XXL w Poznaniu, a niewątpliwie wyjdziesz z pełną siatką sprawunków

Kilka lat temu wszystkie korpulentne panie miały ogromny szkopuł z odnalezieniem pasujących ciuchów, gdyż w sporej części sklepów rozmiarówka zamykała się na numerze 44. Sporo z nich musiało mieć ciuchy szyte na zamówienie, albowiem w żadnym miejscu nie udawało im się wynaleźć czegoś dobrego dla siebie.
Kolorowe akcenty w jesiennych kolekcjach Gatty

Producent Tally weijl i inne newsy ze świata mody

Jedną z bardziej ciekawych firm, które skierowane są dla młodych kobiet, które uwielbiają się ubierać trochę bardziej odważnie jest Tally Weijl. Jest to światowa marka, która doceniana jest szczególnie w Europie Zachodniej jak również w Stanach Zjednoczonych. Obecnie to szwajcarskie przedsiębiorstwo ma swoje przedstawicielstwa w ponad 30 państwach na świecie. Zatrudnia do racy blisko 3 000 ludzi.