Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Ubrania
stylizacje

Moda – dlaczego ma obecnie tak istotne znaczenie w życiu przeciętnego człowieka?

Moda wykazuje obecnie duże znaczenie. Myli się jednakże ten, kto sądzi, że jest to osiągnięcie współczesności. Wręcz przeciwnie, moda jest obecna w życiu społeczeństw w zasadzie od momentu ich powstania. Już w czasach starożytnych kobiety i mężczyźni starali się podporządkować obowiązującym wtedy trendom. Dlaczego rola odzieży jest tak znacząca?
Zamek błyskawiczny, kurtka

Szukamy odpowiedniej kurtki męskiej

Wielu mężczyzn ma bardzo duży problem z tym by zakupić sobie wreszcie taką kurtkę, która sprawi, że będą dobrze wyglądali. Wiadomo: zasadniczo samotny samiec w centrach handlowych nie potrafi zakupić dla siebie czegoś sensownego.

H&M – ciuchy dla każdego

Mało kto wie, że ubrania H&M są sprzedawane już od niemalże siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w naszym kraju pierwszy sklep tego szwedzkiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dekadę temu, lecz reszta świata zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pionierski punkt handlowy H&M powstał zaledwie 2 lata po końcu II WŚ. Wtedy marka nazywała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wówczas w butikach oferowano jedynie produkty pań.

Nowe rodzaje modnych botków H&M dostępne już w sprzedaży w promocyjnych cenach.

Kolejna kolekcja, która już została przygotowana przez sklep h&m, będzie bogata w niesamowicie dużo innowacyjnych typów butów, jak np. botki h&m. Marka odzieżowa ze Szwecji zadziwia całą klientelę dużą ilością propozycji, przede wszystkim dział dla młodzieży i dla dzieci cieszyć się mogą wielką popularnością wśród klienteli. Niesamowicie ciekawa propozycja na wiosnę 2013, a zwłaszcza botki h&m są absolutnym przebojem kolejnego sezonu. Uwielbiający modę i zorientowani wśród najnowszych trendów niewątpliwie wyszukają coś dla siebie, gdyż sklep h&m przyłożył się bardzo do najbliższego, cieplejszej pory roku w modzie.
torebka turkusowa

Wybieramy torebkę do garderoby czy butów?

Torebka damska stanowi wizytówkę każdej białogłowej. Dziś torebka nie służy już tylko do przechowywania przedmiotów takich jak aparat telefoniczny, portmonetka, kosmetyki. czy klucze. Wielu twórców mody mniema, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i guście nowoczesnych dam. Projektanci mody kuszą fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz subtelnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.
Buty na wysokim obcasie, szpilki z Heppin.com

W jaki sposób się modnie ubierać, żeby wyglądać powabnie?

We wszystkich sklepach przeznaczonych dla pań torebki damskie mają swój odrębny dział. Nie dziwi to, ponieważ bez torebki wyjścia z domu nie jest wstanie wyobrazić sobie gro pań. W torebce mieści się wszystko, co jest kobiecie niezbędne do zwykłego funkcjonowania. Pilniki, książki, telefon komórkowy, zestaw kluczy, to zaledwie jedne z paru rzeczy, które można w niej znaleźć.
sukienka

Biały i czarny – polecane połączenie

Bez cienia wątpliwości można zadeklarować, iż złączenie czarnego z białym nigdy w życiu nie wyjdzie z mody. Człowiek lubi czerpać inspiracje z natury i chociaż poza zebrą, bardzo trudno znaleźć w niej takie zestawienie kolorystyczne, to należy powiedzieć, że jest w nim coś naturalnego, subtelnego oraz eleganckiego. Przez wieki połączenie tych dwóch kolorów na stałe weszło do kanonów mody.
plakat

Sukienka rozwiana na wietrze

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, więc najlepszy czas, by zmienić garderobę na bardziej przystosowaną do rosnących temperatur. Szanowne kobiety! Mężczyźni mają do was wielką prośbę – zakładajcie sukienki codzienne! Przytłaczający procent mężczyzn woli niewiasty w zgrabnych sukienkach niż w legginsach. I nie ma co się dziwować, w końcu delikatne sukienki najbardziej podkreślają kobiecie atuty. Taki strój jest mocnym symbolem kobiecości.

Moda na zimę - co zalecają znawcy mody?

Wielkimi krokami zbliżają się chłodne dni, które w Polsce będą się ciągnąć do pierwszych dni kwietnia. O ile nie znalazłaś w szafie wielu ciepłych ubrań, musisz zaplanować sobie przechadzkę po butikach. Wszelkie zbędne ubrania, których już nie będziesz wdziewać, najlepiej jest oddać potrzebującym. Zbiorniki instytucji charytatywnych napotkach w większości miejscowości nad Wisłą. Nie zapominaj, że dbanie o biednych jest powinnością każdego człowieka.

Kolor biały – ciągle modny!

Można zauważyć, że w świecie trendów panowanie zaczęły odcienie jasne. Stroje w kolorze białym są fantastyczne w trakcie skwarnych miesięcy – tak nosiciel mniej odczuwa gorąco. Stroje białe są z tej przyczyny nagminnie noszone przez mieszkańców terenów śródziemnomorskich. Wg ekspertów od mody takie stroje można nosić także zimą.
1 2 3 4 5 6 7