Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Ozdoby
ozdoby ze sznurka

Ręcznie zrobione dodatki ze sznurka!

Ozdoby i dodatki do mieszkania wykonywane samodzielnie, czyli tak zwane handmade, cieszą się aktualnie coraz większą renomą. Ciekawe, oryginalne dodatki wolno zrobić bez większych trudności, z łatwo dostępnych materiałów.
srebrny krzyżyk

Krzyżyk stworzony z czystego srebra nie tylko symbolem naszej wiary!

Krzyż ponad wszystko kojarzy się nam z Bogiem oraz wiarą w niego. Jest to symbol, który to znajdziemy w praktycznie każdym zakątku naszego globu - nie zadziwia więc fakt, że dla bardzo wielu jest on własnym w pełni osobistym znakiem wiary, który to najczęściej nosi się na własnej szyi, jak najbliżej swojego serca.
Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu

Cudowny zestaw wyrobów z filcu

Filc to błędnie zapomniany materiał. Cechuje się on sporą wszechstronnością – można wyrabiać m.in. obuwie, ścierki do mycia\oczyszczania i ozdoby z filcu. Filc idealnie nadaje się do przemywania wszelkiego gatunku szklanych rzeczy. Jeżeli chcesz mieć szmatkę, która dobrze obmyje okulary z poprochów, zdecyduj się na wyrób filcowy. Tak samo jest w sytuacji drogich obiektywów lustrzanek – każdy porządny operator takiego cudeńka pamięta, że najskuteczniej przecierać soczewki szmatką z filcu.

H&M – ciuchy dla każdego

Mało kto wie, że ubrania H&M są sprzedawane już od niemalże siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w naszym kraju pierwszy sklep tego szwedzkiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dekadę temu, lecz reszta świata zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pionierski punkt handlowy H&M powstał zaledwie 2 lata po końcu II WŚ. Wtedy marka nazywała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wówczas w butikach oferowano jedynie produkty pań.