Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Biżuteria
biżuteria z pereł

Perły - cudowne kamienie szlachetne używane do wyrobu biżuterii

Perły to jedne z najcenniejszych i równocześnie najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Perły mają znaczne zastosowanie, jednakże na ogół wykorzystuje się je przy tworzeniu biżuterii. Naszyjniki z pereł, bransoletki bądź kolczyki to cudowna biżuteria, która swoją klasą i wyjątkowym pięknem zachwyci każdą kobietę. Tworzenie się pereł jest bardzo intrygujące, bo powstają one na skutek małż żyjącym w ciepłych morzach.
Biżuteria Diva

Jak upiększyć ubranie?

Biżuteria jest idealną ozdobą. Dopełnienie tym sposobem ubioru może dodać mu elegancji, wyeksponować najładniejsze fragmenty, fakturę. Tego typu akcesoria mogą poprawić humor i dodać nam tego „czegoś”. Powinnyśmy zatem kupować unikatowe i świetnie wykonane kolczyki, wisiory czy bransoletki.
torebka

Ponadczasowe wzornictwo wykonania firmowych toreb, łączące w sobie tradycjonalizm, użyteczność i długowieczność zarazem

Z torbą jest jak z bielizną - głównie powinna być użyteczna, elegancka i piękna jednocześnie. Faktem jest, że do torby trafiają zarówno przedmioty zbędne, a także gadżety potrzebne. Chodzi o to, aby torebka systematyzowała przedmioty i pomagała kobiecie życie codzienne.
niemowlak

Aktywny rozkwit mody dziecięcej - wymyślne i eleganckie ubrania dla dzieci

Obserwując modę damską oraz męską nie można nie zauważyć, iż wszelkiego dnia stykamy się z coraz to nowszymi stylami. Moda modyfikuje się prawie tak ekspresowo jak pogoda, to co jest modne jednego dnia kolejnego może okazać się już passe.
biżuteria, jubiler

Czym jest jubilerstwo, jaka jest jego historia? Co musimy rozumieć przez tą definicję?

Jubilerstwo ma długą historię. To rzemiosło artystyczne, odnosi się do tworzenia wyrobów z najbardziej cennych materiałów. Dawniej tego typu zadania określało się jako złotnictwo, zaś termin jubilerstwo dotyczy już czasów najnowszych.
Żakiety

Pragniesz okazać się ładnie oraz oryginalnie ubrana? Zainteresuj się ubraniami handmade

Każda pani chce zwracać uwagę ładnym i szykownym ubiorem. Przy wyborze stroju ważne stają się nie tylko modne trendy, ale też styl, w jakim najlepiej się czujemy i który doskonale uwydatnia urodę i osobowość. W niektórych wypadkach nie należy bezmyślnie podążać za trendami czy zdawać się na klasykę. Moda zmienia się oraz pozwala zdobywać ciągle nowe inspiracje, a od nas samych zależy, co od niej przyjmiemy.
akt - ubrania

Jakiego rodzaju biżuteria jest warta uwagi? Czy istnieje taka dedykowana biżuteria dla panów?

Biżuteria to coś, bez czego wiele ludzi nie jest w stanie się obyć. Niektórzy lubią mieć jej duże ilości, inni natomiast wolą posiadać kilka sztuk biżuterii, natomiast bardziej luksusowej. Na jaką biżuterię warto zwrócić uwagę?
sztuczna biżuteria sklep internetowy

Biżuteria artystyczna ręcznie robiona jest obecnie najbardziej trendy

Jakie są powody, że biżuteria tworzona ręcznie bywa tak popularna?


Biżuteria artystyczna ręcznie robiona jest obecnie najbardziej trendy

Świat mody rządzi się twardymi normami. O tym, co okaże się rozchwytywane a co nie, decydują domy mody, proponujące wymyślne wzory.
modne kolczyki

Popularne akcesoria z nowej kolekcji H&M już sklepach

Uniwersum mody to miejsce, które wielu ludziom wydaje się trochę obce. Nie da się ich nie zrozumieć, obserwując, jak niezwyczajnie czasami są odziewane modelki na wybiegach, jakimi uduchowionymi artystami są projektanci mody, jak w dowolnym pokazie mody usiłują przemycić różnego rodzaju przekazy artystyczne. Rzecz jasna są fani mody, którzy niezwykle entuzjastycznie podchodzą do takiego trochę sekretnego uniwersum mody, pojmują go, a jak obserwują na wybiegu modelkę przyodzianą w dziwaczną kreację, nie kręcą głową nad tym, że nikt zwyczajny nie ubrałby tego rodzaju stroju, by wyjść do sklepu po zakupy czy na zabawę.
kolorowe kamienie szlachetne

Biżuteria to idealny prezent dla kobiety

To pewne, iż jednym z najbardziej wyczekiwanych upominków dla kobiet jest biżuteria. Z drugiej strony wcale nie jest tak łatwo dobrać perfekcyjną biżuterię, dopasowaną do urody, stylu oraz charakteru kobiety. Jeżeli mężczyzna może odgadnąć te trzy cechy bezbłędnie, z całą pewnością nie będzie mieć większych problemów z doborem odpowiedniej biżuterii dla swojej kobiety.
1 2 3 4