Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Szafa
bielizna

Moda ma niejedno imię - sprawdź oferty

Naszą wizytówkę nieprzerwanie mamy przy sobie. To zdanie wskazuje na to, że to my sami nią jesteśmy, albowiem to, co na siebie wkładamy, wskazuje pośrednio na to, kim jesteśmy oraz jacy jesteśmy. Jeżeli w każdych okolicznościach pragniemy prezentować się jak najlepiej, to nie czekajmy ani momentu dłużej i zastanówmy się czy nasz teraźniejszy wizerunek jest godny pochwały.
kurtka

Sport jesienią – nie rezygnuj z aktywności fizycznej - sprawdź, co można kupić

O tym, że sport jest istotna częścią życia człowieka, wiemy wszyscy. Brak aktywności fizycznej jest przyczyną różnych chorób, z otyłością na czele. Z tego powodu należy się ruszać i nie wynajdywać wymówek dotyczących np. warunków pogodowych. Aktywność fizyczna zimą może być równie przyjemne jak w miesiącach letnich.
moda damska

Co musi się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasem jest, iż kobieta posiada pełną szafę ciuchów, a nie wie tak naprawdę co wybrać. Niby są w niej kreacje na każdą okazję, ale brakuje właściwie tej konkretnej na ten dzień. Dlaczego tak jest i czy coś można na to poradzić?Często przechowujemy w naszych szafach przesadnie dużo ubrań, lecz potem i tak zdaje się, że nic tam nie ma, przynajmniej nic, co byłoby ciekawe i idealne do tej właśnie chwili.
glany męskie

Niepodważalnie dobre buty dla twardych gości

Podobno mężczyznom wystarcza tylko kilka par obuwia - sprawa nie do pojęcia dla każdej pani. Czasami zdarzają się wyjątki, panowie z ilością butów, która nawet kobiety może przyprawić o zawroty głowy, lecz to sprawa całkowicie wyjątkowa oraz spotykana niezwykle rzadko.
młody mężczyzna

W jaki sposób powinien ubierać się prawdziwy mężczyzna?

Nie od dziś wiadomo, że wizerunek jest niesłychanie znaczącym detalem, który ma wpływ na mnóstwo szczegółów w trakcie naszego życia. W związku z taką sytuacją powinniśmy się zatroszczyć, aby był on w każdym przypadku na najwyższym poziomie, dzięki czemu również w najmniej komfortowej sytuacji będziemy prezentowali klasę. W tej sytuacji trzeba przyznać, że o ile kobiety niesłychanie entuzjastycznie dbają o osobistą prezencję, to jednak mężczyźni w sporej mierze zaniedbują ten istotny aspekt.
Moda damska

Jak trendy w modzie będą wpływać na wybór stroju, jakie zasady należy stosować żeby uniknąć wpadki.

O tym, jak się ubierać przy konkretnej sylwetce albo na jakąś ważną okoliczność jest ogromnie dużo porad. W szczególności internet jest pełen różnego rodzaju serwisów i blogów, na jakich znajdzie się sporo artykułów dotyczących akurat. Niektóre z autorek takich blogów zdobywają nawet dużą popularność, łącznie z tym, że i informacje o nich pojawiają się w różnych mediach.
ubrania

Piękne oraz oryginalne zestawienia odzieżowe nie muszą być bardzo drogie

Propozycja pobliskich lumpeksów na bieżąco się poszerza o odzież używaną z różnych zakątków świata. Trafiają tu propozycje najbardziej cenionych w świecie mody marek, więc ubrania świetnej jakości stają się obecnie ogólnodostępne. Nadal powiększa się asortyment, wśród którego każdy z nas ma wyjątkową szansę znalezienia prawdziwych perełek.
Buty damskie

Moda w butach damskich czyli kilka informacji w temacie obuwia które jest noszone przez eleganckie panie.

Buty damskie to ogromy temat, zapewne gruba książka by była za mała, żeby powiedzieć wszystko na ten temat. Wystarczy zresztą wejść do pierwszego znalezionego sklepu obuwniczego, żeby dostrzec różnicę pomiędzy liczną butów dla pań i panów. I to niezależnie od pory roku, bo i zimą, i latem półki aż uginają się od ciężaru najróżniejszego obuwia.

Zimne wieczory w mieście - sprawdź polecane stroje

Krótsze dni i coraz dłuższe noce. Wieczorami robi się coraz chłodniej, a poranki nie są już tak słoneczne i ciepłe. Nadeszła pora na odświeżenie odzieży jesienno-zimowej, ponieważ czas by wróciła do łask.
mężczyzna w koszuli, moda męska

Kompletowanie męskiej garderoby a więc moda męska na co dzień

Co dzień na ulicach mijasz setki facetów. Część z nich ubrana jest całkowicie od czapy, a część zachwyca – pociąga spojrzenia nie tylko kobiet, ale również panów.
1 2