Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Sylwetka

W temacie mody

Faceci często mają ambaras ze zrozumieniem niewiast. Nic dziwnego, albowiem płeć zmienia bardzo wiele – nasze przyzwyczajenia, gusta i umiejętności. Rzecz jasna pozytywne są dążenia do równości płciowej, jednakże nie znaczy to, że neguje się występujące różnice.
Moda dla mężczyzny

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Ubrania także panom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój własny styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak istotne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. Jakim sposobem się wtedy ubrać?

Bielizna – dlaczego jest tak istotna?

W butikach najczęściej nabywamy różnorakie ubrania, takie jak suknie czy koszule, a zwykle zaniedbujmy sprawę doboru porządnych elementów, które zakładamy pod ubranie. Bieliznę kupujemy więc niefrasobliwie, myśląc, że przecież i tak nikt nie zobaczy tych ciuchów. To spory błąd w myśleniu, ponieważ bielizna to kluczowy element erotyczny, który posiada duże oddziaływanie na facetów.
Manekin

Ubieramy panów

Moda to, pomimo obiegowej opinii, pasja nie tylko kobiet. Też mężczyźni obracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Stąd też w modnych magazynach i w internecie pojawia się dużo wskazówek, które pomagają mężczyznom poznać typy sylwetek męskich oraz dobrać najlepszy ubiór.
kostium kąpielowy

Jak poszukać dopasowany kostium kąpielowy na wakacje?

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów, kiedy kategoryczna większość osób planuje urlopy. Nie jest istotne, czy zamierza się pojechać nad Morze Bałtyckie, czy jednak preferuje się dużo bardziej egzotyczne kierunki - kobiety z reguły stoją przed dość poważnym problemem, jakim jest kupienie dla siebie stosownego kostiumu kąpielowego. Jest to bardzo trudne zadanie, mimo że na obecnym rynku wybór jest dość szeroki. Jakimi kryteriami w takim razie warto się kierować? Jakie kwestie zdecydowanie należy mieć na uwadze?
Figura bez cellulitu, pośladki

Czym panie, a czym panowie kierują się przy wyborze bielizny

Wszystkie kobiety marzą o sylwetce doskonałej. Jedynie niewielu matka natura zaoferowała doskonałe kształty i te szczęśliwe panie nie muszą wciąż walczyć z uporczywą skórką pomarańczową na udach i pośladkach i nadwyżką kilogramów. Wybierając markowe, przetestowane przez wiele kobiet majtki wyszczuplające, wybiera się w rzeczywistości rewelacyjną jakość. Materiał, z którego zostały wykonane, w żadnym wypadku nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, gdyż zaliczany jest do tych najbardziej trwałych.

Nowe trendy

Trendy nieustannie się zmieniają. Jakby tak popatrzeć na to z dystansem, może zdawać się to kuriozalne, że co roku pojawiają się inne rekomendacje dotyczące tego, co jest aktualnie trendy.
sandały

Kupujemy komfortowe buty kobiece

Znalezienie pani, która ma autentyczną słabość do butów, naprawdę nie będzie trudne. Panie chętnie kupują kolejne pary, chcąc mieć pewność, że nigdy nie zabraknie im butów pasujących do określonych spodni. Na co jednak kierować swoją uwagę, by buty były naprawdę komfortowe?
ubrania w sklepie

W jaki sposób się ubierać, żeby prezentować się szczuplej?

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie kilku niepotrzebnych kilogramów bez dużego wysiłku? Odpowiedź będzie łatwa i wszystkie ją znamy. Oto parę prostych trików, jakie bez wyciskania siódmych potów odbiorą naszym kobiecym kształtom nieco nadmiaru.
kobieta w drodze do pracy

Ubrania do pracy - co wybrać?

Sukienki są doskonałe na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w silne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy cardigan oraz płaskie sandały, możemy śmiało wyjść z koleżanką na kawę.
1 2