Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Wzory
Moda męska

Kiedy kolor przestał być czymś ekstrawaganckim i został atutem dobrze zestawionego stroju.

Od kiedy moda rozpoczęła ewolucję w kierunku barwnych kreacji, barwnych akcesoriów i kontrastowych zestawień, na ulicach zrobiło się nieco weselej i żywiej. Panie bardzo szybko doszły do wniosku, że to co może je wyróżnić z tłumu, to nie tylko spódniczka tak krótka jak się da spódnica, ale barwy, które dobrze będą współgrać z figurą, kolorem włosów i aktywności. Szybko nauczyły się zestawiać ze sobą różne odcienie, faktury i wzory tkanin oraz akcentować wszystko odpowiednimi dodatkami.
sukienka na wesele

Sukienki dla każdej kobiety

Wakacyjny czas to najlepszy moment, by założyć na siebie coś maksymalnie kobiecego. Spraw sobie i płci brzydszej uciechę, chowając do szafy spodnie i zakładając sukienkę! To bardzo uniwersalna część garderoby, pasująca na każdą okazję. Ślub, prywatka, oficjalna uroczystość - sukienka nadasię elegancko w każdej sytuacji! Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.
kobieta w drodze do pracy

Ubrania do pracy - co wybrać?

Sukienki są doskonałe na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w silne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy cardigan oraz płaskie sandały, możemy śmiało wyjść z koleżanką na kawę.
Maszyna do szycia

Szycie na miarę - sposób na idealne ubrania

Wiele z nas z pewnością pamięta nadal czasy, kiedy w każdym domu miała swoje miejsce maszyna do szycia. Sklepy z ubraniami nie proponowały nic specjalnego, zazwyczaj jeden wzór spódnicy i bluzki i jeśli kobieta pragnęła być modnie i ładnie ubrana musiała wziąć sprawy w swoje ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie potrafiły świetnie posługiwać się maszyną do szycia i potrafiły zaprojektować czasami takie wspaniałości, że dziś z chęcią same je nosimy.

Zimne wieczory w mieście - sprawdź polecane stroje

Krótsze dni i coraz dłuższe noce. Wieczorami robi się coraz chłodniej, a poranki nie są już tak słoneczne i ciepłe. Nadeszła pora na odświeżenie odzieży jesienno-zimowej, ponieważ czas by wróciła do łask.
trendy

Moda dla pań bywa wyjątkowo zmienna, analizuj nowinki ze świata mody, żeby zawsze szykownie się ubierać

Panie przodują w troszczeniu się o piękno i modny strój, dla większości kobiet bywa to priorytetem i bardzo istotną wartością. Elegantki zawsze są świadome, co będzie modne, śledzą kreacje pojawiające się w domach mody oraz w ekskluzywnych butikach. Równocześnie wyjątkowo dbają o swój strój, zarówno ten na wyjątkowe okoliczności, jak też ten na co dzień. Każda kobieta ma szansę być modną, należy tylko zajmować się światem mody.
torebki

Dlaczego modne koszule męskie to tak zachęcający asortyment dla młodych chłopaków?

Umówiłem się z nią na 9.... Podśpiewywał sobie cicho pod nosem. Musisz się wyłącznie odpowiednio przygotować. Nie zdarza Tobie się to zbytnio często, ale zęby już umyłeś, buty nawet wypastowałeś, powinieneś tylko jeszcze się jakoś elegancko ubrać.


Dlaczego modne koszule męskie to tak zachęcający asortyment dla młodych chłopaków?

Prawidłowo, iż wczoraj poszedłeś do marketu zobaczyć różne modne koszule męskie.
Modny mężczyzna

Modni mężczyźni

Elegancki facet to ten, który potrafi modnie się ubrać. W dawnych czasach moda męska była bardziej jednorodna, jednak dziś sytuacja znacznie się zmieniła. moda męska to różnorodna oferta, skierowana dla dzisiejszego klienta. W gazetach lifestylowych można znaleźć liczne porady na temat tego, jak właściwie się ubierać, a także doniesienia ze świata mody. Znane marki tworzą obszerne kolekcje przeznaczone dla panów w różnym wieku i na każdy kolejny sezon.