Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Tkaniny

W świecie mody

Moda to bardzo intrygująca dziedzina... nie do końca wiemy czego, ale trochę: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, a także po prostu przemysłu. Modzie podporządkowuje się wielu ludzi, chociaż nie wszyscy mają choć cień pojęcia, o co w tym zagadnieniu chodzi.
rękawiczki wełniane

Parzona czy gotowana - jaki rodzaj wełny wybrać?

Wełna kojarzona jest głównie z zimowymi swetrami czyi szalikami. Jest przyjemnie miękka oraz bardzo ciepła, dlatego często wykorzystywana jest we wspomniany sposób. Dla osób, które lubią robić coś na drutach, jest głównym produktem, z którego wytwarzają swoje rękodzieła. Z uwagi na swoje właściwości, jest używana na dużą skalę w przemyśle odzieżowym, w produkcji na przykład płaszczy. Spory wybór kolorystyczny i jakościowy to niewątpliwe atuty omawianego materiału.
moda męska

Moda męska

O tym, jak ważny jest dobry strój do uprawiania sportów nie wypada nikogo przekonywać. Niezależnie od półki cenowej ubrania sportowe produkowane są zazwyczaj z poliestru, kompozycji tworzyw syntetycznych w rozmaitych proporcjach, bądź z dodatkiem bawełny. Te z czystej bawełny jest możliwość spotkać rzadko np. dresy dla dzieci nike . Syntetyki w okryciach sportowych spełniają istotną funkcję. Nie nasiąkają wilgocią, są elastyczne i sprężyste, więc nie utrudniają ruchów, przeżyją również o wiele więcej prań niż stroje wykonane z naturalnej tkaniny.
kobieta w sukience

Eleganckie sukienki – najważniejsze w garderobie każdej dziewczyny

Sukienki wizytowe powinny być jedną z istotniejszych części szafy każdej kobiety, zwłaszcza tej, która bardzo często bywa na uroczystych przyjęciach. Tego rodzaju odzież dodaje każdej kobiecie niezmiernej gracji oraz oddaje jej wyjątkową urodę. Każda z nas pragnie przecież wyglądać bardzo atrakcyjnie. Sukienka jest najlepszym sposobem na to, ażeby uwypuklić swoje atuty.