Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Tkaniny
siatkówka

Czy medalik szkaplerz mógłby być prezentem na Komunię?

Dla wielu ludzi, wartość mogą mieć inne przedmioty. Dla jednej osoby mógłby to być cudowny medalik, dla innej krzyżyk, a jeszcze innej typowy wisiorek.


Czy medalik szkaplerz mógłby być prezentem na Komunię?

Kiedy zbliża się czas Pierwszych Komunii Świętych, zastanawiamy się nad upominkami dla tego typu dzieci.

W świecie mody

Moda to dość interesująca dziedzina... nie całkiem wiadomo czego, ale częściowo: świata sztuki, kawał świata show biznesu, oraz zwyczajnie przemysłu. Modzie podporządkowuje się dużo ludzi, mimo że nie wszyscy mają choć namiastkę pojęcia, o co w tym zagadnieniu gra się toczy.
kobieta w sukience

Eleganckie sukienki – najważniejsze w garderobie każdej dziewczyny

Sukienki wizytowe powinny być jedną z istotniejszych części szafy każdej eleganckiej kobiety, szczególnie tej, która często pojawia się na wytwornych eventach. Tego typu odzież dodaje każdej kobiecie gracji jak i w pełni oddaje jej wyjątkową urodę. Każda z nas chce przecież prezentować się bardzo atrakcyjnie. Sukienka jest jednym z najlepszych sposobów na to, ażeby pokazać swe atuty.
piżamy Triumph

Czym wyróżnia się bielizna Triumph?

Bielizna Triumph doskonale podkreśla kobiece kształty, jest komfortowa i cechuje się wysoka jakością. W sklepie internetowym znajdziemy duży wybór Triumph w przystępnych cenach.
Sukienki Little Mistress

Kroje na współczesne stają się coraz odważniejsze

Jeszcze przez większość dwudziestego wieku panie nosiły prawie wyłącznie sukienki. Obce były dla nich dwie nogawki spodni i prawdopodobnie sprawiały, iż ubrane w spodnie kobiety czuły się mniej kobieco i być może było im nawet niewygodnie. Czasy uległy zmianie i spodnie się elementem odzieży zarówno damskiej jak i męskiej.
rękawiczki wełniane

Parzona czy gotowana - jaki rodzaj wełny wybrać?

Wełna kojarzona jest głównie z zimowymi swetrami czyi szalikami. Jest przyjemnie miękka oraz bardzo ciepła, dlatego często wykorzystywana jest we wspomniany sposób. Dla osób, które lubią robić coś na drutach, jest głównym produktem, z którego wytwarzają swoje rękodzieła. Z uwagi na swoje właściwości, jest używana na dużą skalę w przemyśle odzieżowym, w produkcji na przykład płaszczy. Spory wybór kolorystyczny i jakościowy to niewątpliwe atuty omawianego materiału.
moda męska

Moda męska

O tym, jak ważny jest dobry strój do uprawiania sportów nie wypada nikogo przekonywać. Niezależnie od półki cenowej ubrania sportowe produkowane są zazwyczaj z poliestru, kompozycji tworzyw syntetycznych w rozmaitych proporcjach, bądź z dodatkiem bawełny. Te z czystej bawełny jest możliwość spotkać rzadko np. dresy dla dzieci nike . Syntetyki w okryciach sportowych spełniają istotną funkcję. Nie nasiąkają wilgocią, są elastyczne i sprężyste, więc nie utrudniają ruchów, przeżyją również o wiele więcej prań niż stroje wykonane z naturalnej tkaniny.