Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Spodnie
buty trekkingowe

Jak odpowiednio przygotować się na wakacje w górach?

Jak prawidłowo przygotować się na wczasy w górach? Musimy zabrać właściwe stroje i dodatki. Odpoczynek w górach w lecie nie różni się pomimo pozorów od tego nad morzem. W górach także się opalamy, spacerujemy oraz korzystamy z basenów. Co spakować, by być trendy na stoku latem?
Czołg T-34

Moda na militarne ubrania

Moda na militaria od wielu lat przeżywa renesans. Dzieje się tak dlatego, że militarne ciuchy nie tylko są szykowne i oryginalne, a z rozmysłem łączone z ubraniami sportowymi sprawiają, że czujemy się wygodnie i na luzie. Nie bacząc na nasze pokojowe usposobienie pobawmy się więc w zbrojny konflikt, a przynajmniej w rewolucję w naszej szafie.
sukienka na wesele

Sukienki dla każdej kobiety

Sezon urlopowy to najlepszy moment, by założyć na siebie coś maksymalnie kobiecego. Daj sobie i płci brzydszej radość, wyrzucając precz spodnie i wdziewając sukienkę! To bardzo użyteczna rzecz, odpowiednia na wiele okazji. Ślub, impreza, oficjalna uroczystość - sukienka sprawdzisię dobrze we wszystkich sytuacjach Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.
Piękne nogi na plaży

W jaki sposób optycznie przedłużyć własne nogi?

Nogi do nieba to życzenie wszystkich dziewczyn. Ale natura nie zawsze jest szczodra, dlatego o metraż trzeba czasem zadbać samemu. Oczywiście nie istnieje sposób na fizyczne wydłużenie nóg, zawsze można się jednak postarać, by nogi zaczęły sprawiać wrażenie dłuższych. W jaki sposób możesz wizualnie rozciągnąć dolne kończyny?
moda

Rodzima moda dla wszystkich kobiet

Każda kobieta przed wyjściem z domu nieustannie powtarza iż nie ma co na siebie włożyć. Wiele ludzi potwierdza, że aby być modnym, trzeba wydawać krocie. Można jednak złączyć stosowny styl, modne rzeczy i nie tracić majątku. Dobrze jest posiadać swój własny styl i nie martwić się tym co obecnie jest w modzie.
spódnice

New Look daje do dyspozycji kolejną kolekcję

O każdej porze roku niezwykle interesujące jest to, aby spódnice zgodne były nie tylko z modą, co z wygodą każdej kobiety. Nieważne, czy zimno, czy ciepło – stylizacje zawsze mogą wpisywać się w ramy panującej obecnie mody. Idealne kroje, doskonałe materiały, specjalnie wyselekcjonowane przez producenta, są niezwykle popularne wśród klientek. Dzięki rozbudowanemu wyborowi klientki mogą odnaleźć krój spódnicy idealny dla siebie na każdą porę roku.
garnitur na wystawie

Jak dopasować skarpety do ubioru? Ta kwestia wydaje się błaha, lecz czy tak faktycznie jest? Sprawdź sam

Dopasowywanie skarpet to niby błaha sprawa. Ale to jedynie pozory. Skarpety męskie można zakwalifikować do bielizny osobistej, lecz w przeciwieństwie do bokserek są one w części widoczne, tym bardziej, kiedy mówimy o spodniach z wąskimi nogawkami. Tego typu spodnie powinny być krótsze, tak więc taki w teorii mało znaczący dodatek musimy potraktować z uwagą.
Kolekcja jesiennych spodni od Monnari

Monnari producentem cenionym wyjątkowo

Różnego rodzaju oraz o rozmaitym odcieniu spodnie damskie, które firma oferuje w najnowszej kolekcji, zyskały już wiele zwolenniczek. Kobiety od lat szukają kroju dla siebie optymalnego, w którym będą czuły się w pełni komfortowo. Najciekawsze komplety odzieżowe, z jakimi marka wychodzi dzisiaj do klientek również w Polsce, pasują im doskonale. Zbilansowane ceny, interesujące połączenia i uniwersalność markowych ubrań sprawiają, że wiele klientek stawia na wypróbowaną markę.
kobieta w drodze do pracy

Ubrania do pracy - co wybrać?

Sukienki są doskonałe na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich żakiet i buty na szpilce, zmienią nas w silne kobiety sukcesu, zaś, gdy założymy cardigan oraz płaskie sandały, możemy śmiało wyjść z koleżanką na kawę.
dart

W jaki sposób połączyć przyjemne z pożytecznym. Kilka sposobów na aktywne spędzanie niedzielnych popołudni

Początek kalendarzowego roku to chwila, gdy zaczynamy realizować różne postanowienia. I jeśli jedni po raz setny rzucają palenie, to drudzy obiecują, że w końcu zaczną dobrze się odżywiać. Tymczasem w rzeczywistości o swoją kondycję należy troszczyć się każdego dnia, a już od dzisiejszego wieczoru warto zacząć systematyczne treningi w domu lub na siłowni.
1 2 3 4