Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Spodnie
Kobieca w miejskiej dżungli

Kobieca w miejskiej dżungli

Zwierzęce desenie i egzotyczne nadruki inspirują! Bawiąc się nimi i zestawiając je z odpowiednimi dodatkami stwórz stylizacje, które wyróżnią cię w miejskiej dżungli. Szalone, niebanalne i przede wszystkim podkreślające twój charakter. Tego lata pokazujemy pazurki!
dżinsy

Czy kupiliśmy levis 501?

Jeśli poszukujemy spodni jeansowych, obejrzeliśmy już dużo z nich, ale calutki czas nie mamy szansę znaleźć tych odpowiednich dla siebie, to warto ekspedienta poprosić o podanie spodni levis revel. To właśnie one mają tak niesamowity krój, że nie ma osoby, która nieładnie by się w nich prezentowała, co więcej możemy podkreślić własne zalety, zakryć niedoskonałości, a jednocześnie calutki czas czuć się w nich wygodnie i seksownie.

W świecie mody

Moda to całkiem ciekawa dziedzina... nie całkiem wiadomo czego, ale po części: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, i po prostu przemysłu. Modzie podporządkowuje się mnóstwo ludzi, mimo że nie wszyscy mają chociaż cień pojęcia, o co w tym zagadnieniu gra się toczy.
mężczyzna w koszuli, moda męska

Kompletowanie męskiej garderoby a więc moda męska na co dzień

Każdego dnia na ulicach omijasz setki facetów. Część z nich przyodziana jest całkiem od czapy, a część zachwyca – pociąga spojrzenia nie tylko dam, ale również panów.
kobieta na zakupach

Odzież ciążowa w żadnym razie nie powinna być nudna, czyli jak ubierać się na czasie nawet kilka tygodni przed rozwiązaniem

Panie w ciąży w ogóle nie zamierzają rezygnować z noszenia modnych ubrań. Pomimo tego że w tym przypadku liczy się przede wszystkim wygoda, to jednakże nietrudno połączyć praktycyzm z modą. Niektóre przedstawicielki płci pięknej zamawiają luźne swetry, a inne niemałą uwagę koncentrują jedynie na typowo ciążowych ubiorach. Podobnie jest z butami - i w tym przypadku wygoda noszenia jest na pierwszym planie, choć modne wzory czy kolory są również mile widziane.
buty do tańca

W jaki sposób dobrać odpowiedni strój na pierwsze zajęcia tańca? Podopowiadamy

Pierwsze zajęcia tańca mogą wywoływać nieco niepokoju. Oprócz tego, że zastanawiamy się, jak wypadniemy z pierwszymi krokami, musimy zastanowić się nad tym, jakie ubrania i buty do tańca wybrać.


W jaki sposób dobrać odpowiedni strój na pierwsze zajęcia tańca? Podopowiadamy

Pamiętajmy o tym, że powinny być wygodne i dobrane do gatunku tańca, którego spróbujemy.
kobieta w jeansach

Które elementy codziennego ubrania będą popularne w nadchodzącym sezonie?

Wiele atrakcyjnych spodni a także odmiennych ubrań da się czasami kupić na wyprzedażach organizowanych przez markety i centra handlowe. Kto chce dowiedzieć się więcej, może także wpisać we własną wyszukiwarkę internetową frazę . Każda wyprzedaż jest bowiem perfekcyjną okazją na zakupy. Kupowania w trakcie w czasie wyprzedaży nie trzeba dziś wcale się wstydzić – kupują na nich osoby bogate, jak i te średniozamożne. Warto przy tym mieć na uwadze, że towary z wyprzedaży wcale nie są resztkami, które trudno sprzedać, ale stanowią one specjalną okazję dla potencjalnych klientów, z której żal jest nie korzystać.
Moda męska

Moda męska – jak się rozwijała i jakie są obecnie najbardziej popularne trendy?

Mężczyźni obecnie starają się możliwie jak najlepiej zatroszczyć się o własny wygląd zewnętrzny. Nie jest to jednakże współczesny trend, wręcz przeciwnie, od wieków moda miała wpływ również na ich sposób ubierania się, fryzowania włosów bądź maniery. Jak w takim razie moda męska modyfikowała się na przestrzeni ostatnich lat?
spodnie dresowe

W jaki sposób rozmaite grupy społeczne i subkultury wyróżniają się przy pomocy oryginalnych ubrań.

Jedną z metod na to, aby wyróżnić się z tłumu i w jakiś sposób podkreślić swoje przekonania, jest noszenie odpowiedniej odzieży. Od dawna jest tak, że osoby utożsamiające się z jakąś grupą wybierają bardzo często pewien styl ubioru, i właśnie po tym rozpoznać można ich przynależność.
sukienka medyczna

Rola odzieży medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek kliniki

Personel medyczny, szczególnie w szpitalach oraz innych ośrodkach medycznych jest zobowiązany do ubierania profesjonalnej odzieży. Wszystkim, doktor medycyny, przede wszystkim kojarzy się z białym kitlem, lecz czasy, kiedy garderoba medyczna była tylko w kolorze białym, już dawno minęły.


Rola odzieży medycznej w pracy lekarzy i pielęgniarek kliniki

sukienka medyczna
W dzisiejszych czasach, wytwórcy garderoby medycznej posiadają w swojej ofercie różnorodne kolory oraz wzory ciuchów.
1 2 3 4 5