Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Spodnie
buty na obcasie

To trzeba mieć w garderobie zimą! Jak wybrać najlepsze obuwie dla siebie?

W jaki sposób wybrać perfekcyjne obuwie na sezon jesień-zima dla siebie? Naturalnie to zależy, o jakich butach mówimy. Jeżeli ma być nie tylko modnie i komfortowo, nawet podczas dotkliwej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to do zrobienia? Czy da się pożenić elegancję z mokrą zimą?
sukienka na wesele

Sukienki dla każdej kobiety

Sezon urlopowy to najlepszy moment, by założyć na siebie coś maksymalnie kobiecego. Daj sobie i płci brzydszej radość, wyrzucając precz spodnie i wdziewając sukienkę! To bardzo użyteczna rzecz, odpowiednia na wiele okazji. Ślub, impreza, oficjalna uroczystość - sukienka sprawdzisię dobrze we wszystkich sytuacjach Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.
Piękne nogi na plaży

W jaki sposób optycznie przedłużyć własne nogi?

Nogi do nieba to życzenie wszystkich dziewczyn. Ale natura nie zawsze jest szczodra, dlatego o metraż trzeba czasem zadbać samemu. Oczywiście nie istnieje sposób na fizyczne wydłużenie nóg, zawsze można się jednak postarać, by nogi zaczęły sprawiać wrażenie dłuższych. W jaki sposób możesz wizualnie rozciągnąć dolne kończyny?
buty - malunek

Dlaczego warto kupować odzież turecką?

Sprzedawcy chętnie zaopatrują się w hurtowniach, które w swojej ofercie posiadają ubrania pochodzące z Turcji. Czym wyróżnia się taka odzież?
moda

Rodzima moda dla wszystkich kobiet

Każda kobieta przed wyjściem z domu nieustannie powtarza iż nie ma co na siebie włożyć. Wiele ludzi potwierdza, że aby być modnym, trzeba wydawać krocie. Można jednak złączyć stosowny styl, modne rzeczy i nie tracić majątku. Dobrze jest posiadać swój własny styl i nie martwić się tym co obecnie jest w modzie.
Moda męska

Czy aby na pewno moda zmienną jest?

Niezwykłe rozwiązania odzieżowe dla panów spotykają się ze znacznym zainteresowaniem także wśród kobiet. Jak to się dzieje? Kreatorom mody nie brak ciekawych pomysłów, jakie z ogromnym sprytem wykorzystują w swojej pracy na co dzień.
goshico

Produkty wykorzystywane w letnie dni - zobacz z artykułem

Letnie dni rządzą się własnymi prawami. W okresie wakacyjnym panie rzadko zakładają dłuższe spodnie i swetry, co powoduje, że jeszcze bardziej zaczynają zwracać uwagę na szczegóły swojego ubioru. Mogą przy tym przebierać w różnych bluzkach oraz spódniczkach.
bielizna

W jaki sposób bez ryzyka kupować w sieci?

Polacy coraz entuzjastyczniej robią zakupy w Internecie. To wygodne, albowiem nie ruszając się sprzed komputera, możemy zamówić dowolny produkt z opcją dostawy do mieszkania. W sieci nie ma kolejek, godzin spędzanych na chodzeniu pomiędzy półkami. Niestety, tak samo jak w rzeczywistości, tak i w wirtualnym świecie możemy paść ofiarą złodzieja. Jak bezpiecznie nabywać w internecie? Przede wszystkim pamiętajmy, aby zawsze kierować się ograniczonym zaufaniem do sprzedającego.

Aktualne trendy w modzie dla mężczyzn

Panowie również stoją przed dylematem, co na siebie założyć. Może ich rozmyślania nie są tak długotrwałe jak u kobiet, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym głównie rozmyślają mężczyźni, jeśli chodzi o ubiór? Czy zimno czy ciepło, jakie ubranie są najlepsze na daną porę roku, czy to rzeczywiście do siebie pasuje. Wbrew pozorom, mężczyznom też zależy na dopasowanym i świetnym ubraniu. Niżej publikujemy kilka rad, które mogą ułatwić życie.
spódnice

New Look daje do dyspozycji kolejną kolekcję

O każdej porze roku niezwykle interesujące jest to, aby spódnice zgodne były nie tylko z modą, co z wygodą każdej kobiety. Nieważne, czy zimno, czy ciepło – stylizacje zawsze mogą wpisywać się w ramy panującej obecnie mody. Idealne kroje, doskonałe materiały, specjalnie wyselekcjonowane przez producenta, są niezwykle popularne wśród klientek. Dzięki rozbudowanemu wyborowi klientki mogą odnaleźć krój spódnicy idealny dla siebie na każdą porę roku.
1 2 3 4