Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Ubiór
Manekin

Ubrania dla mężczyzny

Odzieży dla mężczyzn zazwyczaj poświęca się znacznie mniej uwagi niż tej dla kobiet. Nie znaczy to jednak, że panowie nie muszą zwracać uwagi na to, co na siebie zakładaj. Wynika to w jakimś stopniu z faktu, że ubiór dla panów jest bardziej uniwersalny od damskiego. Przykładowo na wszelkiego rodzaju imprezy mężczyzna założy garnitur i jest to mile widziany rodzaj stroju. Kobiety z kolei na każde wydarzenie mogą mieć inną kreację.
Konsumenci

Spodnie medyczne muszą być wygodne

W czasie opieki nad pacjentami, a tym bardziej podczas operacji, lekarze i pielęgniarki muszą posiadać swobodę ruchu, dlatego ważna okazuje się być ich odzież. Należy się przyjrzeć temu, w co okazują się być ubrani, by dowiedzieć się o wysokiej jakości, jaka tam występuje.


Spodnie medyczne muszą być wygodne

Odzież kosmetyczna ma różne wielkości


Spodnie medyczne muszą być wygodne

Konsumenci
Powinniśmy powiedzieć, że dobry ubiór personelu medycznego jest niesamowicie istotny, bo pomaga ich odróżniać od rodzin chorych, ale również gwarantuje im swobodę ruchu.
zegarek wodoodporny

Dlaczego wygląd mężczyzny jest istotny? Czy to nie specjalność kobiet? Co warto przez to rozumieć?

Jak twierdzą psycholodzy społeczni, a szczególnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy zwłaszcza tych, którzy fajnie wyglądają i po prostu nam się podobają. Robert Cialdini wie co mówi, od lat trudzi się technikami wywierania wpływu społecznego, a jego publikacje sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc powinniśmy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie decydujmy się na operację plastyczne, jest prostszy sposób – ładnie się prezentować, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli zadbajmy o odpowiednie ubranie.
Betibutik.pl

Gdzie kupować odzież damską?

Trudno byłoby odszukać kobietę, która nie przykładałaby żadnej szczególnej uwagi do tego, w jaki sposób ubiór się na co dzień. Przecież ubrania stanowią bardzo istotny element całego naszego wyglądu zewnętrznego, który jest naturalnie czymś niemniej ważnym dla wszystkich kobiet – z tego też powodu nie można dziwić się temu, że w chwili obecnej w sklepach spotkamy się z ogromnym wyborem tych rzeczy.
Kołnierzyk koszuli

Jak wygląda sprawa z modą? Czemu tak ważne jest, byśmy wyglądali schludnie i elegancko?

Jak to dobrze elegancko wyglądać, prezentować się w jak najbardziej korzystnym świetle. Kto z nas o tym nie myśli? To właściwie logiczne i dosyć naturalne, iż myślimy o tym i próbujemy stawiać elegancki wygląd dość wysoko w hierarchii własnych potrzeb. Czasem jednak brak jest natchnienia do takiego działania, przez co nie wiemy właściwie, jakie są trendy, jakie mamy możliwości.
mężczyzna

W jaki sposób mężczyzna może o siebie zadbać? Zobacz nasze porady

Mówi się, że ogólnie polscy faceci nie dbają o siebie, są dosyć zaniedbanymi osobami. Ile w tym twierdzeniu prawy, a ile wyłącznie zakompleksienia? Bądź co bądź ciężko sądzić, iż tak mocno odstajemy od europejskiej średniej - zresztą to akurat nie jest takie istotne.
Sukienki satynowe od Nife

Najmodniejsze fasony na sezon letni i wiosenny

Wiosna już przybyła, a razem z nią nastały słoneczne dni. To właściwy czas, by chwalić się swoimi zgrabnymi nóżkami i rzucić w kąt spodnie. Na sezon wiosenno- letni z niecierpliwością czekają mężczyźni, by móc podziwiać kobiece walory. W tym czasie bowiem lubimy odsłonić więcej ciała. A sukienki maximus to strój, który najlepiej podkreśla kobiece kształty.
Modne ubrania i dodatki w kolorach fluo

Moda na lato w kolorach fluo

Soczysta malina, elektryzująca pomarańcza, wybuchowy granat, a może energetyzująca limonka? W tym sezonie warto postawić na wyrazisty kolor. Im bardziej fluorescencyjny, tym lepiej! Barwy można łączyć dowolnie. Ostry róż doskonale współgra zarówno z soczystą pomarańczą, jak i jaskrawym niebieskim. W czasie tegorocznych wakacji zapomnijcie o klasyce, postawcie na kolor
kobieta w okularach

Interesujące i różnokolorowe dodatki

Barwny akcent w codziennej stylizacji może zupełnie odmienić styl całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, ale mogą też dużo powiedzieć o osobie, która je zakłada.
moda damska

Co zrobić, aby stać się podążającą za modą przedstawicielką płci pięknej

Moda jest pojęciem bardzo szerokim. Dla wielu osób oznacza ona tylko i wyłącznie ślepe naśladowanie kreowanych trendów, dla innych będzie sposobem na życie. Jedno jest pewne: przynosi ona wielkie korzyści finansowe wielu osobom: projektantom, stylistom, modelkom.
1 2