Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Makijaż
biustonosz

Podniecająca bielizna, która sprawi, że będziesz się czuła ślicznie i kobieco

Sporo kobiet wyszukuje sposobu na to jak wyglądać wspaniale i równocześnie czuć się podniecająco i kobieco. Bezspornie przydatny może być ładny makijaż bądź wykwintne ubrania, bezsprzecznie jednak nie powinno się zapominać o odzieży, której na co dzień nie widać.
ubrania - tableau

Od wieków jasne jest, że niejedna przedstawicielka płci pięknej lubi olśniewać i podobać się mężowi - pomocne bywają różne sztuczki

Niejedna kobieta pragnie olśniewająco prezentować się. Już od najmłodszych lat stroimy się w sukienki mamy i zmyślamy, że umiemy chodzić w jej szpilkach.
stylizacja

Zmiana wyglądu ze stylistą oraz doświadczona analiza kolorystyczna

Prawidłowo dostosowany ubiór może zdziałać ogromnie dużo - odmłodzić nas, odświeżyć image, spowodować, że będziemy przedstawiać się atrakcyjnie, seksownie bądź profesjonalnie. Niemniej nie każdy z nas umie sumować ubrania, jak fachowy stylista. Częstokroć nabywamy przeróżne stroje pod wpływem impulsu, nierzadko lądują one później głęboko w szafie.
pani w długich włosach

Zaszalej na wiosnę!

Czas zacząć kolejny wiosenno-letni sezon. Na scenę zapraszamy błękit, róż oraz czerwień. Główne role powierzono szminkom i cieniom do powiek. Prawdziwe emocje zapewnią nam energetyczne odcienie koloryzacji włosów. A w powietrzu poczujemy woń najnowszych perfum. Ta wiosna będzie należała do nas!
Moda dla mężczyzny

Jak korzystnie się pokazać na rozmowie o pracę?

Rozmowa kwalifikacyjne jest sytuacją bez wątpienia stresującą, jednak zaliczającą się do bardzo często występujących we współczesnym świecie. Łączą się z nią ustalone zwyczaje i warunki, jakie musi spełniać osoba kandydująca na daną posadę. Zwyczaje te dotyczą na przykład wyglądu.