Menu strony
sklep odzieowy
zakupy.linkbaby.pl
Mężczyzna
mężczyzna

Przystojny facet nie może nie być ogolony! Zobacz nasze podpowiedzi

Przystojny facet powinien być ogolony - to twierdzenie bez przerwy jest aktualne w przypadku bardzo dużej części naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówimy tu o sytuacjach, gdy ktoś będzie miał wypielęgnowane brodę i wąsy. Również nieduży, kilkudniowy zarost w niejednej sytuacji dodaje panom męskości i atrakcyjnego wyglądu. Jednak w codziennych okolicznościach, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zarośnięta, nieogolona twarz prezentuje się niechlujnie.
maszynka do golenia

Jak powinna wyglądać kosmetyczka współczesnego faceta

Współczesny mężczyzna ma możliwość kupna wielu akcesoriów takich jak ałun, które pomagają w łatwym goleniu. Co zatem powinno wylądować na półce współczesnego mężczyzny?
Modny mężczyzna

Modni mężczyźni

Elegancki facet to ten, który potrafi modnie się ubrać. W dawnych czasach moda męska była bardziej jednorodna, jednak dziś sytuacja znacznie się zmieniła. moda męska to różnorodna oferta, skierowana dla dzisiejszego klienta. W gazetach lifestylowych można znaleźć liczne porady na temat tego, jak właściwie się ubierać, a także doniesienia ze świata mody. Znane marki tworzą obszerne kolekcje przeznaczone dla panów w różnym wieku i na każdy kolejny sezon.
guess szpilki

Krótka historia o poszukiwaniu letnich butów dla mężczyzny.

Uważa się, że dziewczyny kochają kupować. To nie mit. Mówi się także, że dziewczyny kochają wybierać buty - większość z nich z pewnością. Mówi się poza tym, że dziewczyny niezwykle wybrzydzają.
spodnie męskie

Czy wyszukamy coś, co podchodzi pod odzież męska duże rozmiary Poznań?

Powinniśmy powiedzieć co pragniemy ubierać

Czy wyszukamy coś, co podchodzi pod odzież męska duże rozmiary Poznań?

Istnieje wszędzie sporo sklepów z męską odzieżą, jedne będą tematyczne i sprzedają wyłącznie ubrania określonego typu, lecz inne posiadają naprawdę różnoraki typ. Przez to tak istotne okazuje się być to, by nasz partner rzeczywiście powiedział co chce ubierać i w jakich marketach pragnie się zaopatrywać.
Facet z brodą

Skuteczne sposoby na rośnięcie brody

Broda u mężczyzn nierzadko sprawia, że panowie wyglądają bardziej męsko i szykownie. Kobiety też często zwracają uwagę naturalnie na mężczyzn z brodą. Poza tym oszczędza się czas na dziennym goleniu i nie podrażania się skóry. Chociaż, jeśli zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody, musisz wiedzieć, że potrzeba na to trochę czasu. Z dnia na dzień niewątpliwie nie zaczniesz posiadać kapitalnej, bujnej brody, do tego pierwszy zarost może wcale nie wyglądać tak efektownie, jak byś pragnął. Powinieneś więc uzbroić się w wytrwałość.
perfumy w drogerii

Woda toaletowa z kolekcji Dior Fahrenheit – nieziemski zapach dla pewnego siebie a także silnego faceta

Dobierając zapach dla swojej osoby, kierujemy się własnymi zapatrywaniami i tym co uważamy, że dla nas jest najlepsze. Większość perfum ma w sobie złożone aranżacje zapachowe, niekoniecznie zawsze pasujące do siebie i powodujące pożądanie ze strony płci przeciwnej. Woda toaletowa Dior Fahrenheit jest perfekcyjną kompozycją zapachową dlawszystkich mężczyzn.

Zakupy przez Internet – komfort i wygoda.

Panie określony sklep zazwyczaj znajdują przez internetową przeglądarkę, natomiast panowie trafiają tam z porównywarki wartości. Bardzo skrupulatnie i wnikliwie przeglądają strony w wyszukiwaniu upragnionej rzeczy.
mężczyzna

W jaki sposób mężczyzna może o siebie zadbać? Zobacz nasze porady

Mówi się, że w zasadzie polscy mężczyźni nie dbają o swój wygląd, są stosunkowo zaniedbani. Ile w tym twierdzeniu prawy, a ile wyłącznie kompleksów? Mimo wszystko nie wydaje się, iż tak mocno odstajemy od światowej średniej - zresztą to nie jest aż takie ważne.
mężczyzna

Golnie może być przyjemnym rytuałem, musisz jedynie kupić dobre elementy

Męski zarost, jak wąsy bądź broda, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, tak samo, jak dzieje się w przypadku włosów. Od tego, czy zarost jest zadbany zależny jest wizerunek jego właściciela. Golenie to tradycyjny rytuał, dzięki któremu zarost przedstawia się estetycznie. Nie wszyscy panowie jednak lubią ten moment poranka, bo w licznych przypadkach golenie bywa niekomfortowe a czasami nawet bolesne. Można na to poradzić, stosując pewne oraz sprawdzone akcesoria do golenia.
1 2